Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de nem érzem "jogosnak" a viselkedését. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a barátnőmmel, sajnos régóta elég csúnyán viselkedtünk egymással. Tegnap eléggé meg volt feküdve a hangulatom és úgy tettem, nem ez volt az első sem az én részemről, sem az övéről. Én szerettem őt és szeretem is, ELVILEG ő is. Ma felhívtam, hogy elmondjam neki, hogy rosszul tettem, hogy szakítottam, mégis mintha más emberrel beszéltem volna, mint tegnap. Hűvös volt, ellenséges, lerázós stílusú stb. Most akkor szeretett vagy nem vagy mi van? Mert én ha szeretek valakit nem tudok agyból ennyire ellentmondóan viselkedni. Mit gondoltok?

2015. jan. 3. 22:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
A nők eléggé más fajta teremtmények ,mint mi...
2015. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 RRR ***** válasza:
100%

lehet, akár egy pillanat is elég

elege lett belőled és a csatákból

2015. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy meg van sertodve... Ilyenek a lányok. Nem ismerem az exed,de siman szerethet,attòl hogy így viselkedik. Ha szeretnél még valamit,ne add fek,ha szeret,megenyhül úgyis és bocsánatot kěr majd utólag hogy ilyen volt. Ha nem,akkor hagyd..
2015. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem is elegem lett a csatákból többször. De szeretem őt, akkor pedig azon leszek, hogy megértsem és kezeljem a helyzetet... De ő miért nem? Nem szeretett vagy egyszerűen vannak ilyen emberek?
2015. jan. 3. 23:01
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy megalázkodna, ha visszajönne hozzám...mert én nem alázkodtam meg azzal, hogy ezek után felhívtam...Azt mondta "ennyi becsülete" neki is van. Dee...az az igazság, hogy mindig ilyen "nagy becsületű" csaj volt. Kissé úgy érzem ez azért van, mert szarra se tartja magát és ezért agyból, mint egy hülye akarja meggyőzni magát... Én vagyok hülye, hogy leszarom a saját becsületemet, ha szeretem őt? Én úgy gondolom, hogy a szerettem fontosabb és a halálos ágyamon is úgy érezném, hogy fontosabb mint a mihaszna becsületem.
2015. jan. 3. 23:04
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is bedurciztam volna a helyében! Mindketten hibásak vagytok, mert gondolom meg sem próbáltatok leülni, megfogni egymás kezét és higgadtan minden egyes problémát átbeszélni! Megszoktatok egy stílust, egy életvitelt, amibe belefásultatok, majd az egyiknél elszakadt hirtelen a cérna, ez voltál Te! Én is kicsit megsértődtem volna, mert egyszerűen rosszul esett volna. Hogy miért? Mert mindig veszekedtetek, Neki más volt a dolgokról a véleménye és Ő úgy érezhette, hogy nincs igazad, de közben veszekszel vele és még neki állsz feljebb a szakítással és még ráadásul meg is sértődtél! :) Jelzem, nem ellened irányul ez az írás, mert fogalmam sincs, hogy min veszekedtetek ennyit, de ha az Ő szemszögéből nézed a dolgokat, ez így van! Próbálj vele beszélni arról, hogy mindketten változzatok meg picit, veszekedések helyett üljetek le megbeszélni a dolgokat higgadtan és ha probléma van, ne rögtön essetek egymás torkának és ne menjen fel a vérnyomás, hanem próbáljatok nyugodtak maradni. Velünk is történt ilyen, volt egy ilyen korszakunk, de egy hatalma nagy veszekedésnél nyugodtan próbáltam vele beszélni és leültettem nehezen és átbeszéltük a dolgokat. Mióta megtörtént ez és rájöttünk, hogy így is lehet, azóta átbeszéljük normálisan, ember módjára a dolgokat.
2015. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.. Én is elég makacs vagyok sajnos. Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal és nekünk is volt pár felindulásból majdnem szakítás. De mindig ô mondta hogy ne,nem gondolta komolyan. Ha meg nem mondta,megijedtem higy nem érdekli, atgondoltm, és rajottem hogy megint makacs,onfeju voltam és nem akarom elveszíteni. Nehéz errôl leszokni,nekem elsô kapacsolatom. De lassan de biztosan megtanultam hogy nem szabad ennyire makacsnak lennem.. Néha měg most is nehéz, de igyekszik az ember
2015. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem is első párkapcsolatom és dettó ugyanúgy vagyunk/vagyok, ahogy az előző írta :D
2015. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egyedül.:D pedig màr nem vagyok kicsi,vagyis nem tartom magam komolytalannak 20evesen.. Úgy làtszik, ilyenek vagyunk mi nôk :D
2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Megpróbáltunk leülni és átbeszélni higgadtan a dolgokat. :( Sajnos mindig ilyen indulatos lányka volt...Nekem meg külön szarul esett, hogy érzelmi témákban "nekem kell az okosabbnak" lenni... :/ Úgy érzem ezek a beszélgetések mindig nála buktak el.


Elég makacs szegényke.. Nekem ezt nehéz megértenem, mert sosem voltam makacs természetű. Ilyen létezik egyáltalán??

Elmondja, hogy mennyire szeret stb, aztán meg így képes dobni?? Tulajdonképpen már ő dobott engem.. Nem tudom mi a franc van, de egy ideig elég a párkapcsolatokból. :(

2015. jan. 3. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!