Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is megkapta már ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megkapta már ezeket szakításkor?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal. Először nem vette komolyan amikor élőben - szerintem így korrekt - közöltem vele hogy nem bírok el az érzelmi labilitásával és azzal, hogy hónapok óta képtelen munkát találni, de panaszkodni tud nagyon...


Nem is a szakítás oka a lényeg, hanem hogy amikor nagynehezen leesett neki néhány nappal később hogy tényleg vége van, a fejemhez vágott mindent amit a múltamról meséltem neki valaha is. Szerinte egy kalandozó büdös r.... c akarok lenni újra és hogy dögöljek meg ott ahol vagyok. Valamint hozzátette hogy szíve szerint szétverné a fejem, mert őt nem dobhatja ki senki... Komolyan megijedtem ezektől. Egy passzív-agresszív emberrel voltam együtt másfél évig?


Ti is kaptatok hasonlókat szakításkor? Hogyan reagáltátok le?


24n


2019. aug. 26. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sérti a büszkeségét és az egoját hogy szakítottak vele és ezt próbálja kompenzálni, hogy búcsúzóul belerúg a másikba és próbálja elérni hogy neki se legyen könnyű.

Személy szerint összesen 2 nővel szakítottam, az egyik nőként is hasonlóan agresszívan reagált, és közölte, hogy ennyivel nem úszom meg.

Amikor engem dobtak, akkor egy szó nélkül tovább álltam, nem is beszéltem az exemmel, mert nem akartam hallgatni az indokait amivel minden problémát a nyakamba varr és mossa kezeit.

2019. aug. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Én gyakorlott szakító vagyok. Sose vágnék semmit a másik fejéhez:) Gyászolni sem szoktam, nincs meg az 5 fokozat, sőt az egy se. Ha menni akar hadd menjen. Ja, és sosem szakítok:)
2019. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki így viselkedik, az nagyon beteg ember.

Vége, akkor vége, két nap alatt lelehet tudni és tovább lépni.

Lezártad, vége, akkor tök mindegy mit mondott a másik. Nem kell vele foglalkozni.

2019. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Fél évet voltunk együtt. Azért szakítottam, mert egész nap hívogatott, írkált a munkában, aztán egész délután a nyakamon lógott. Nem bírtam elviselni... szakítás után hónapikig néha könyörgött, néha szemét kurvi voltam, néha öngyilkos akart lenni. Egy darabig próbáltam türelmes lenni vele, gondoltam tényleg csak ennyire megszeretett.

Aztán meguntam a szenvedését és dühkitöréseit hallgatni. Letiltottam, mindenhonnan. Egy hónappal később már mást boldogitott.

2019. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam, ennél cifrábbakat is, hajjaj. Csak megerősített abban, hogy jól döntöttem, amikor szakítottam vele :)
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!