Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakìtáskor már nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakìtáskor már nem szereti valaki a másikat, csak közönyt érez, kėsőbb a hiány hatására felébredhetnek-e az êzései?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Van rá esély. Ha igazából csak megszokásról van szó és nem az érzelmek kihüléséről
2019. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de utana ugyanugy visszater a kozony, ha megint osszejonnek.
2019. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szakítás után a gyászfolyamat természetes velejárója, hogy hullámokban időnként visszajönnek a nosztalgikus, szép emlékek, felkavarodnak az érzelmek. Ezeknek általában nem szabad hinni, az ember agya szereti ilyenkor becsapni magát, ez az illúzió is eltűnik idővel, ha az ember a túllépésre koncentrál és éli tovább az életét.
2019. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg nem szerette akkor már a másikat, akkor annak vége. De ha az indulatai nyomták el, mert erősebbek voltak és lehiggadt azóta, akkor talán.
2019. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szakítottam, mert már egyáltalán nem szerettem az exemet. Igazából már a kapcsolati időt is csak nyújtottam, mert a kicsi bolond hűséges szívem nem akarta otthagyni, de később rájöttem hogy ha nem vagyok boldog, és nem is lehet javítani rajta, akkor az egésznek nincs értelme.


Őszintén, már nem értem hogy miért is jöttem össze vele. Elég fura fazon volt, fura dolgokkal.


Nem ébredt fel semmi érzés, nem is voltam "szarul", simán ment tovább az élet, de már szabadabban éreztem magam.

2019. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmmm, ő is nyújtotta már jó ideje. Egyszer már szakìtott velem, az nagyon cuki és szeretetteljes volt, de aztán hiányoztam, újrakeztük, és mindent beleadott. De most megint dobott, cukiság helyett csak hidegség jött le róla. Volt pár dolog, amiben nem engedtem az akaratának, mintha ezért utált volna meg.
2019. márc. 15. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Én szakítottam, mert nem szerettem már a másikat. Inkább néha megijedtem, hogy rosszul döntöttem, mert féltem a magánytól. De ez hamar leült és nem bántam meg soha a döntésem.
2019. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Esély van rá, mert visszagondolva minden sokkal szebbnek és jobbnak tűnik és persze csak a jó dolgok jutnak eszébe az embernek.De ha őszinte vagy magadhoz, langyos kapcsolatban ültetek,kényelmesbe és inkább légy egy ideig egyedül, minthogy visszafordulj, hogy majd most menni fog.
2019. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!