Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos, anyukamat akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, anyukamat akarom felvidítani, nagyon rosszul erzi magat, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Anyukammal szakitott a baratja. Mar lassan 4 eve eggyuttvoltak es anyukam autoimmun betegsege lett, es a kezeles3ktol meghizott es elkezdett hullani nagyon a haja, es pont most hagyta ott a baratja, aki amugy 30 evvel idos3bb es anyukam igy is tudta szeretni akadaly nélkül, es most a baratja otthagyta ezekmiatt, mert lattam anyukamat sirni es kihallgattam.

Es azert viselem ennyire ezt a szivemen mert miutan apummal elvaltak es kicsivoltam apum utan a 3. Baratja is dobta en annyira sirt mint meg nemlattam es azt mondta hogy csak boldog akar lenni, es n3m akar meglahni egyedul, mit ront el.

Es ez annyira megmaradt bennem, nagyon rossz erzes. Nagyon rossz erzes azert is mert mindig magamnak valo voltam es nemmutattam ki az erzelmeim es anyummal gyakran vitazok, de sosem mondom hogy szeretem, pedig nagyon is. De valamiert nem megy nekem. Nagyon ossze van torve es nagyon rosszul erzem magam,



2019. aug. 27. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jól jönne, ha átöleled, és kimutatód vagy elmondod, hogy mennyire szereted, és te mindig ott leszel mellette.
2019. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú ami veletek történt, és megrázó volt olvasni is. És nagyon jól eshet neki, ha te így támogatod és mellette állsz. Ez most nagyon nagy megrázkódtatás mindkettőtöknek. Most az a legfontosabb, hogy a kétségbeesés miatt ne jusson se ő, se pedig te nagyon mély, és rossz döntésekre... szóval ne tegyetek kárt magatokban... de ne lássátok még sokkal sötétebben a helyzetet, mint amilyen amúgy.

Ezek most kritikus hetek, hónapok. Nem a te terhed ez egyébként, de nagyon szeretetreméltó amit teszel. Nekem közel sem voltak ilyen nagy traumáim, de az, ha egy közeli hozzátartozóm meghallgat, és elmondhatom neki ami bánt, az már nagy segítség.


Viszont nem tudni, hogy te mennyire tudnád ezt feldolgozni. Nem tudni mennyi idős vagy, és benned ez milyen nyomot hagy. Jobb lett volna, ha nem is tudsz erről. De ha már így benne vagy, vigyázz rá, minden ilyen rossz dolgon előbb-utóbb át lehet billenni, talán a betegsége sem marad így, lehet hogy arra is jön megoldás. Ilyenkor nincs értelme másokat hibáztatni, a betegsége is épp elég neki, nemhogy a kapcsolata miatt is gyötrődjön. Ez a szervezetének sem használ.

2019. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el vásárolni vagy kormoshoz vagy csak fagyizni.. Kicsit kikapcsolódni együtt h oldodjon benne a feszültség kicsit kimozdulni ne kuksoljon bent a lakásban. Állj mellette érezze h nincs egyedül 27N
2019. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogadjatok be egy kiskutyát. Most komolyan. Egy ismerősömnek receptre írta az orvos. A pasik meg menjenek a fenébe. Nekik a külső a fontos vagy ha az nem, akkor érdekből vannak a nővel. Nem tud már olyan kötődés kialakulni ennyi idősen, mint fiatalként. Nyilván sokat segíthetsz anyukádnak, de te vagy a gyereke és nem ő a te gyereked. Sok nő van, aki azért nem hal meg egyedül, mert érdekből maradt mellette a párja. Közös lakás, stb...Nyilván nem ez hiányzik anyukádnak, de az a nagy rózsaszín szerelem...Az nincs.

Egy kiskutyától százszor több szeretetet fog kapni, mint bármelyik férfitól életében.

2019. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te ne kerülj ilyen helyzetbe, mint az édesanyád. Most pedig tégy egy kivételt, lapogasd meg a hátát neki és mondd, hogy szereted.

33/f

2019. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szereted, mondd is meg neki. Miért tartanád magadban ha ez így van? Jó érzés valakit szeretni, és ha megmondod neki, sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek. Mondd meg neki hogy fog találni olyat aki önmagáért szereti, nem úgy mint ez a számító ember.
2019. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lelkileg Te is eléggé instabilnak tűnsz, ami gondolom a családi hátteredből, nehézségekből ered.

Ha nem vagy alapból ölelgetős, érzelgős, nem is olyan egyszerű ezt kimondni.És nem is törvényszerűen kell. Inkább teremts olyan helyzetet,hogy érezze a törődésed. Pl.szervezz közös programot, hívd el egy esti sétára, üljetek be valahová egy sütire,és beszélgess Vele, tereld pozitív irányba a gondolatait. Nem tudsz mást tenni.


Arról,hogy a kapcsolatai nem alakultak jól Te nem tehetsz, és azért se,hogy ismerkedjen. Ha lelkileg erősíted az betegségét is könnyeben viseli, és biztos több lelkiereje lesz ismerkedni is.

2019. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!