Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim szakítani akar velem? Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy szakítani akar, túl sokat stresszelem és mert féltékeny vagyok. Nem akarom mégjobban az őrületbe kergetni. Mit tudnék tenni hogy meggondolja magát? ő 23 éves, én 22. Légyszi normális válaszokat
2019. aug. 29. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mit tett, ami miatt úgy érezted, féltékenynek kell lenned?
2019. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mit vártál, hányszor akarja mèg eljátszani a szakítósdit, hogy aztán ne változzon semmi? Az első után kellett volna összekapnod magad, nem tetted, mostmár ez ennyi volt. Teljesen èrthető, undorító dolog a beteges fèltèkenykedès. Ha még okot adott rá, akkor még azèrt nincs èrtelme folytatni.

Örülj belőle, ès kezelése magad, akkor van remèny, hogy a jövőben normális kapcsolatos lesz.

2019. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogyha eljutott erre a szintre, akkor már nem sokat tudsz tenni, hamarabb kellett volna reagálnod. Tudom, hogy rossz, de vedd tanulópénznek, hogy legközelebb ne kövesd el ezt a hibát. És egyébként ha együtt is maradnátok már sanszos hogy nem lenne ugyanolyan és piszokul megszenvednéd.
2019. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!