Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj egy olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egy olyan ember hiánya aki nem akar minket?

Figyelt kérdés

Hülyének érzem magam azért, mert egy olyan után sírok aki simán szakított velem.

Meg úgy érzem senkinek se fogok kelleni, csak kihasználnak a férfiak.


2019. júl. 20. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Így vagyunk berendezve, nem a te hibád.

Azért ha hagyod magad kihasználni vagy elkallódni az érzelmek tengerén, az már viszont igen.

Kapálózz, ússz!

2019. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem csak akkor szeretünk, ha a másik fél viszonozza ezt. Nem vagy hülye, mi emberek így működünk.
2019. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy így Kérdező. Sokat gondolkodtam ezen, mert én is így jártam. Azt gondolom, hogy őszintén, igazán szerettem őt, és semmi kétség nem volt bennem soha ezt illetően. Ezért nekem ez egy kiindulópont lett, hogy ha így tudok szeretni valakit, akkor részemről tényleg igazi a dolog. Másoknál mindig hezitáltam, és harc volt bennem. Itt pedig a kétségek hamar eltüntek.

Azt, hogy nem fogunk kelleni senkinek, csak a csalódottság mondatja. De olyannak meg nem hinnéd el, hogy őszintén kellesz, aki már fintorgott miattad. Hogy bíznál meg benne, hogy tényleg eléggé szeret, és ragaszkodik? Ehhez nagyot kell változni.

2019. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ez ilyen. Elmúlik.
2019. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Normális reakció. Egy idő után elmúlik, csak arra vigyázz ne kezd újra vele, mert tuti, hogy megint oda jutsz.

Felmelegítve, csak a töltött káposzta jó!!!

2019. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!