Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem nagyon durván kifordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nagyon durván kifordult magából, miután szakítottam vele. Mit csináljak? Egyáltalán van közöm hozzá, vagy hagyjam őt csinálni amit akar?

Figyelt kérdés

Most sorban szedi össze a lányokat, megcsalja őket, sokat piál, bulizik, kavargat lanyokkal.. Kicsit elveszettnek tűnik.

Tudom, persze, nincs közöm hozzá, de én sem tudok továbblépni, mert úgy érzem, hogy elrontottam egy embert.


Előttem tipikus jó fiú volt. Kedves, jó szívű, hűséges. Úgy sejtem eléggé összetörtem a szívét...

Sok problémánk volt, egy idő után nem funkcionáltunk együtt túl jól, de még midnig ő az, aki a legközelebb áll hozzám..


Lehet neki most erre van szüksége, de az hogy megcsal mindenkit, nagyon nem jó dolog.


2019. aug. 11. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy felelős más ember tetteiért!



Azért viszont igen, hogy miért foglalkozol még mindig az exeddel

2019. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg de, felelős vagy érte. Ahogy írtad, te rontottad el. Máskor Légy felelősségteljesebb. Emberekkel szórakozni nem játék.
2019. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen típus volt, mint ahogy írod, akkor a szakítás után nem így viselkedne, hanem utánad jönne, vagy búslakodna egymagában.

Más kérdés, hogy te miért szakítottál vele, és mit nem adott meg neked, illetve te miért nem láttad őt a megfelelő személynek... Nem tudni, hogy a csalódás hogyan érintette. Ez a csajozás viszont elég szélsőséges reakció, inkább más problémára utal, eléggé maga körül forog.

2019. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
21%
Neked se kell új kapcsolat már előre féltem a leendődet, mert nem bírsz elszakadni az exed-től. Aki még az exével foglakozik az nagy baj. Ha valakivel szakít az ember azt törölje ki örökre az elméjéből, különben a következő kapcsolatai ráfognak menni az exx-re! Az meg, hogy mit csinál már ne érdekeljen téged...
2019. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már neked nem kell foglalkozni.
2019. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért nem kezdtem bele új kapcsolatba, mert nagyon jól tudom, hogy még nem léptem túl rajta. Nem tudom hány embernek volt közületek hosszú és jelentőségteljes kapcsolata, de azt nem tudom csettintésre kitörölni.


Az volt a baj, hogy távkapcsolat volt, ő sokat féltékenykedett, és én se voltam mindig jó barátnő. Mindketten elrontottuk. Ettől még szerettem őt, amikor szakítottam vele. Ő már következő héten összejött egy lánnyal, többször megcsalta...

2019. aug. 11. 14:31
 7/9 Hellmano ***** válasza:
0%
Nekem volt jó pár hosszú kapcsolatom és rengeteg rövid. De én, ha szakítottam valakivel ott végleg kitöröltem, mintha nem is létezett volna. Na jó 16 évesen volt egy csaj utoljára, aki kicsit viszasírtam, de ott tanultam meg, hogy azonnal törölni kell mindent egy szakítás után, mert ráfog menni a leendő kapcsolataimra, ha nem engedem el az ex-et. 40F
2019. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Bazira nem kéne vele foglalkoznod. De te még oda meg vissza vagy érte. Szinte betegesen ragaszkodsz olyanhoz aki bazira nem veled van, és össze vissza k**úrogat mindenkivel.


És mi lenne? Miután kiélte magát lefeküdt 10-20 nővel jópáran leszopták, mindnek elmondta, hogy mennyire szereti, majd visszajön hozzád TE meg ó életem szerelme!!!!!

2019. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el,ne foglalkozz vele!

Kidobtad,ergo nem szereted öt.

Ha most bele avatkozol az életébe,akkor esetleg azt gondolhatja,érzel még valamit iránta,ez viszont nem igaz,tehát csak újra összetörné őt.

Most kiéli magát,majd megnyugszik.

2019. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!