Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora volt a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legkisebb méretű férfi nemi szerv amivel találkoztál és mennyi idő után szakítottál miatta?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem volt időm előkapni a vonalzót, és nyilván nem kérdeztem rá pontosan a méreteire, de 10 cm alatti volt. Találkozgattunk pár hete és inkább laza dolog volt, és véget vetettem rövid időn belül a dolognak.
2019. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahh nagyon kicsi volt. Hüvelykujj "vastagság", de az én hüvelykujjam amikor vékony ujjú vagyok.

Szerintem, ha megujjaz az többet ért volna. Szerettem, mint embert, de sose lett volna kapcsolat ebből.

2019. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De az, hogy részemről nem lehetett kapcsolat az nem jelent semmit, mert azóta voltak barátnői hosszútávúak is.
2019. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nyugalmi állapotban láttátok? Mert a partneremé nyugalmi állapotban tényleg olyan, mint egy vastagabb hüvelykujj, felizgulva meg tökéletes, saccra 14 cm. Annyi esze volt, hogy kapcsolatunk elején soha nem láttam nyugalmi állapotban, meg is lepődtem néhány év múlva, amikor már nem foglalkozott azzal, hogy mikor látom, hogy milyen pici lankadtan.
2019. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

10 centi koruli talan. Nem voltunk kapcsolatban, csak parszor talalkoztunk, de a meretei ellenere meglepoen jo volt a szex a sraccal, nagyon odatette magat.

Neha nyilvan jol esik ha megdongetik az ember lanyat nagy farokkal, de sok ficko sajnos azt hiszi, hogy az mar eleg, hogy nagy a szerszama. A legkielegitobb es legizgalmasabb egyuttleteim mindig kisebb farku ferfiakkal tortentek.

2019. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 alkalom kb... először győzködnöm kellett magam, azt hittem velem van baj. nem láttam (szerencsére) csak hát... 1 ujjammal tudtam kb megfogni, még marokra se, pedig hát elég kicsi kezem van :D kb 5cm lehetett, de lehet annyi se.
2019. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!