Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a pina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a pina hatalom?

Figyelt kérdés
Mármint én semmi előnyét nem tapasztalom, hogy nekem az van. Szerintem ez hülyeség. Pont hogy a fèrfiak akarnak uralkodni a farkukkal.

2017. máj. 7. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Én is így gondolo ,ahogy te.
2017. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak azért akarnak uralkodni, hogy azáltal megszerezzék amid neked van.
2017. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
csak annak hatalom aki tudja használni..vagy az illúzióját kelteni, hogy a farkukkal uralkodó pasik megkaphatják..
2017. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Azok mondják akiknek az életük a pna körül forog.
2017. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Aki a pináját használja arra, hogy előnyt vagy befolyást szerezzen bármiben, az egy nagy nulla lehet az életben, hogy mást nem tud fölmutatni, csak ezt. Soha nem gondoltam, hogy többet érnék bárkinél, akinek nem puncija van, és ezzel visszaélni szánalmas dolog. És ez a férfiakra ugyanúgy igaz.
2017. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert az.
2017. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt meg nem hallottam.
2017. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Mert rengeteg minden hátterében nő/szex húzódik meg mint indok. Majd ha kicsit idősebb leszel és ha több tapasztalatod lesz, megérted.
2017. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

És egy nő hogyan befolyásolja a dolgok alakulását a háttérben a nemi szervével?

Szerintem is az a nő aki azt használja hogy előbbre jusson az semmit sem ér, de az a pasi se akinek ekörül forog az élete.

2017. máj. 7. 20:12
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 nem kell irigykedni!
2017. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!