Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, új barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, új barátnője van, de még mindig rám keres a közösségi oldalakon. Miért?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem a srác, 1 éves kapcsolat után, rögtön lett is neki egy új barátnője, gondolom már akkor is csapta neki a szelet, mikor még együtt voltunk. Én már nagyjából túl vagyok a dolgon, de még azért eszembe jut. A napokban vettem észre, hogy Instagramon megnézegeti a sztorijaimat, pedig kikövetett (tehát nem véletlenül, ehhez rám kell, hogy keressen). Ez annak a jele lehet, hogy még nincs túl rajtam?

19/L



2019. szept. 2. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most azt a választ várod, hogy persze, azért nézeget téged mert még nincs túl rajtad. De szerintem szimplán csak eszébe jutsz néha, és akkor lecsekkolja, minden oké-e veled. Talán mert megnyugtatná, ha látná, hogy már van valakid, mert lelkiismeret-furdalása van, hogy ilyen hamar a szakítás után - vagy már előtte - összejött egy másik csajjal.
2019. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!