Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a barátotok a volt barátnője (akivel 3 és fél hónapja szakított) parfümjét ajándékozná nektek szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Viharos szakítás volt, eléggé megviselte a barátom.

Azt állítja, hogy már túl van rajta, és én eddig hittem is neki.. de ez azért furcsa nem?

Ugyan azt az illatot szeretné rajtam érezni, amit 2 évig a volt barátnőjén érzett..Lehet hogy rá emlékeztetem, és velem pótolja az utána maradt űrt? vagy csak paranoiás vagyok, és annyi az egész, hogy szereti ezt az illatot..?



2014. szept. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ja, paranoiás vagy.
2014. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan! A fiúk nem mennek ennyire mélyen az ilyen dolgokba. Valószínűleg csak tetszett neki ez az illat, talán fel se tűnt neki, hogy az exe is ezt a parfümöt használta. (Tényleg, ezt honnan tudod?)
2014. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeken az információkon behalok. :D Én a pasim exének még a keresztnevét is csak véletlenül tudtam meg 3 év után, nem hogy milyen parfümöt használt... XD


Szerintem túlmisztifikálod, valószínűleg tetszik neki az illat és kész.

2014. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... ha konkrétan tudta milyen parfümöt használt a volt csaja, és így vette meg neked, az gáz, nekem rosszul esne, mert ugyanarra gondolnék mint te, hogy még mindig a volt csaja után vágyakozik. ha nem tudta hogy ezt az illatot használta az exe, csak tetszett neki az illat, az még elmegy, bár tudat alatt biztos felismerte az illatot... persze vannak olyan fiúk akik ilyenekre egyáltalán nem figyelnek, csak leemeltek egyet a polcról, vagy épp akciós volt és azt vették meg... :D de én azért elgondolkoznék a dolgon. nekem tuti rosszul esne. vagy 1000 parfüm van a boltokban, miért pont a volt csaja illatát választotta? :/ amúgy honnan tudod ezt az infót? 24L
2014. okt. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A volt baratnője, az én legjobb baràtőm(volt). Aztan osszevesztunk. De évek óta ugyan ezt a parfümöt hasznàlja.
2014. okt. 1. 11:58
 6/9 anonim válasza:

Szia !!!! Nem bíztos ,hogy eről van szó!!!!!

be valom én is erre gyanakodnék és meg bántotnak érezném magam és kérdések meróülnének fel bennem de én azt ajálanám mielőt el hamarkodod a döntést ,,,,,

inkábbb beszéld meg vele ,hogy ez téged zavar de szerintem is zúl reagálod .....,

2014. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet meg kellene kérdezned, hogy "miért épp ezt az illatot vetted meg?" vagy "tudod, ki használja ezt az illatot?" - hogy egyértelművé tedd, hogy zavar hogy az ex parfümjét kaptad. akárki akármit mond, meg lehet én vagy a pi csa, de engem ez nagyon zavarna.
2014. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..
2014. okt. 1. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfiak egy jó része nem ért az ilyesmihez, akart egy minőséggibet, és kb csak ezt ismerte.


Ennyire hülye nem lehet.

2014. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!