Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott velem, már van barátnöje is. Két hét után mégis felhivott. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Nem vettem fel, utána irt smst, majd megint hivott vagy 5x. Úgy megsajnáltam a végén,hogy felvettem. Elmondta,hogy nagyon lelkifurdalása van amiért anno elhanyagolt, nem törödött velem. Rettenetesen szomorú volt a hangja, szóval tényleg szenvedett a lelkifurdalás miatt. Másnap megint felhivott, érdeklödött felölem. Jól tettem,hogy irtam neki.hogy többet ne keressen? Még most is bennem van a dolog,hogy jól döntöttem e. El kell mondjam az utolsó pillanatig reménykedtem anno,hogy lesz valami változás. Még most is szeretem...
2014. jan. 7. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője, úgyhogy nagyon jól döntöttél.
2014. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól döntöttél,nehogy már ott lógj s szegen,ha kellesz akkor leakaszt. Van barátnője legyen vele boldog téged meg felejtsen el.
2014. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eros voltal! Jol dontottel!
2014. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd! Tényleg erős voltál, nagyon okosan döntöttél! Nem szabad hagyni, hogy bárki is kihasználjon! Ha új barátnője van, törődjön azzal, most már késő megbánnia, úgyse tud semmit jóvá tenni...
2014. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, maradj is erős, előbb-utóbb jobb lesz.
2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerösitéseket:) Borzalmas nehéz volt megtenni, föleg,hogy hallottam a hangját. Hiszem,hogy minél elöbb túl leszek rajta, annyira nehéz azért.
2014. jan. 7. 20:11
 7/7 tysonutód válasza:
jó döntés volt. azért is mert van bnője meg azért is mert lehet hogy idővel únra eljátszotta volna h dob és játszott volna veled.. :/
2014. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!