Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Küzdjek tovább érte vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek tovább érte vagy tényleg engedjem el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel, minden szuperül ment, de volt két komolyabb témában visszatérő vitánk, kb 3 4 hetente. Az utolsó 3 hónapban már túlléptünk ezen apróbb veszekedések voltak. Mindkettőnk szerint sok volt már de ő döntött végül hogy így ne folytassuk tovább. Mondta hogy ezek alapján nem szeret eléggé/nem érzi azt amit kellene. Eltelt màsfél hónap hogy nem beszélünk, az álláspontja változatlan merthogy úgyis ugyan az lesz mint eddig. Viszont nemhiszem el hogy akivel ennyire megvan az összhang, érdeklődési kör, vonzalom ésegyéb..ne lehetne a hibákból tanulva adni egy esélyt kettőnknek. Én még mindíg nagyon szeretem, és nem akarom csak úgy elengedni hogy beletörődöm attól nekem sokkal többet jelent, màrcsak a fentebbi okok miatt is.

(Több mint egy évig voltunk együtt, teljesen összeszoktunk/nőttünk)



2019. szept. 4. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“Az utolsó 3 hónapban már túlléptünk ezen apróbb veszekedések voltak.” - Ergo nem tudtátok megbeszélni, közös nevezőre/kompromisszumra jutni, úgyhogy a szőnyeg alá söpörtétek.

“Mindkettőnk szerint sok volt már de ő döntött végül hogy így ne folytassuk tovább. Mondta hogy ezek alapján nem szeret eléggé/nem érzi azt amit kellene.” - Ergo ő is látja az előbbi megállapításomat. A szerelem egy dolog, de nem old meg mindent...

“Eltelt màsfél hónap hogy nem beszélünk, az álláspontja változatlan merthogy úgyis ugyan az lesz mint eddig.” - Igen, a leírásod alapján ez valóban sanszos.

“Viszont nemhiszem el hogy akivel ennyire megvan az összhang, érdeklődési kör, vonzalom ésegyéb..ne lehetne a hibákból tanulva adni egy esélyt kettőnknek.” - Lehetne, ha tanultatok volna a hibákból, de ez nem történt meg, és az exed láthatóan látja ezt, és/vagy már belefáradt.

“Én még mindíg nagyon szeretem, és nem akarom csak úgy elengedni hogy beletörődöm attól nekem sokkal többet jelent, màrcsak a fentebbi okok miatt is.” - Mint mondtam, a szerelem egy dolog, de hosszú távon qrvára lófax sem ér önmagában...

“Több mint egy évig voltunk együtt, teljesen összeszoktunk/nőttünk.” - Több mint egy év egyébként lófhax... valóban van, hogy csak az “összeszokás/összenövés” is együtt tart egy párt mondjuk 25-30 küzdelmes, jóban-rosszban/egészségben/betegségben együtt töltött év után, de egy év után erre hivatkozni eléggé... khm... furcsa. Na jó, leírom, bocsi; vicces.

2019. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy szereted és szenvedsz. Viszont akkor döntesz a legokosabban,ha elfogadod a döntését.
2019. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jobb ha túllépsz! Tudom nehéz de én kb. Ugyanebben a cipőben járok. Az a szomorú igazság, arra kellett rájönnöm hogy egy olyas valaki után “futni” aki nem szeret eléggé vagy nem tudja mit akar azt hagyni kell. 4 évet pazaroltam el egy ilyenre hogy hátha megváltozik de nem egyszer padlóra tett. Menj és keress mást!
2019. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsombi55 ***** válasza:
Szerintem várj ki egy évet és utána kérdezd újra ha addig még mindíg kötődsz. De ha akkor is elutasít akkor hagyd békén.
2019. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mégis vannak más párok akik újra összejönnek pedig valami sokkal komolyabb dolog miatt szakítottak előtte. Én úgy gondolom hogy tanultam a hibáimból, az ő részéről pedig ha egyszer sikerült elrabolnom a szívét akkor menni fog másodjára is. Butaság csőlátás szerűen gondolkodni és csak a rosszat tartani szem előtt (ami most változna) holott a jóból legalább ugyan annyi volt.
2019. szept. 4. 23:20
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Nezd. Lehet, hogy te egy problemanak latod, amin veszekedtetek, de o nem a problema miatt szakit veled, hanem amiatt, ahogy kezelted. Az pedig amiatt van, mert eltero az ertekrendszeretek. Ezen valtoztatni nem tudsz. Az osszes dolog ami passzol az nem tudja ezt kompenzalni. Legalabbis szamara nem. Masfel honap alatt meg paros kezzel tepte ki magabol az erzelmeket, amik maradtak benne irantad. MEg biztos meg tudnad kornyekezni, de mar soha nem lenne olyan, mint a regi, a maximum amit el tudsz erni, hogy meg szenvedtek egy kohecselo kapcsolatban mielott vegeleg szetmentek. Hagyd a lanyt, hiaba gondolod maskepp, alap dolgokban nem voltatok kozos nevezon, nem illetek egymashoz, maximum a felszinen.


43F

2019. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a te álláspontod, az ő álláspontja más. Ezért szakítottatok.
2019. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!