Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen túl ezen? Engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen túl ezen? Engedjem el, vagy küzdjek?

Figyelt kérdés

A pasi akit már kiskorom óta szeretek végre szakitott a barátnőjével.Csak most tudott mert a csaj fenyegette meg minden, de most a csaj otthagyta. A pasival már 2x is találkoztam azalaett,hogy járt a csajával, s mároltunk. Úgy vettem észre,hogy érez is irántam valamit, de most nem tudom mit tegyek. Egyszer feljött hozzánk a szakitás után és mesélte,hogy milyen jó,hogy szakitott már végre , mert már nagyon nem bírta a csajt. Ez a találkozás hétfőn történt, de azóta nem hívott. Most akkor ezt mire véljem. Tudja,hogy még szűz vagyok, szerintetek ha lefekszem vele jobban fog hozzám vonzódni mind eddig. Annak szeretném odaadni akit szeretek, és őt szeretem, akkor most ez jó ötlet?

kérlek segitsetek. aki csak csesztetni akar ne is írjon.

köszi.


2011. júl. 28. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs, a helyesírási hibákért, meg a fogalmazási hibákért,de siettem.
2011. júl. 28. 10:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lefekszel vele meg is kapja amit akart és elhagy a fenébe. Mivel az előző barátnőjét se tisztelte (hiszen veled csalta), így jó eséllyel téged se fog. Szédelgőknek sose higgy.
2011. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik, hogy ha csak a szex köti majd hozzád, az régen rossz.
2011. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felettem levőnek teljesen igaza van. Ha lefekszel vele rögtön, akkor egy jó numera voltál/maradsz, semmi több.


Gondolkodj el rajta, tényleg jó lenne-e olyan pasi, aki barátnő mellett veled smárolgatott. Ha véletlen összejönnétek, utána ha problémák adódnának köztetek, várhatnád, hogy megint ezt fogja tenni.

2011. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!