Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túl lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túl lenni egy szakításon?

Figyelt kérdés
1 hónapja mentünk szét párommal 6 év után. Mind a ketten fiatalok vagyunk (22 évesek). Tudom jöhetnek a sablon szövegeg, hogy fiatal vagyok most kell kímélni magam ismerkedni stb. De nem is ez a gond hanem az, hogy álmaimban megjelenik meg napi szinten többször eszembe jutt és ettől akarok megszabadulni. Sajnos a szakítást nem tudtuk megbeszélni ott hagyott egy olyan lehetőséget, hogy lehet, hogy megcsalt de nem biztos

2019. szept. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ahhoz, hogy 6 évet áldozz olyanra, aki megcsalt! Eszed legyen te lány!
2019. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha közhely ha nem... Hagyj időt magadnak, bizony van egy ilyen szakasz az életünkben, hogy meggyászolni a kapcsolatot. Akkor is így éreznéd magad ha biztosra tudnád, hogy megcsalt, mert akkor további kérdések kerülnének fel, akkor is ha nem csalt meg de mégis vége van. Ezt még kell szenvedned. De ne ess át a túloldalra. Találkozz olyan emberekkel, barátokkal akikkel jól érzed magad, gondolom van hobbid, edzél és társai. Ezek segíthetnek.
2019. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!nekem most lesz 2 eve,hogy szakitot az exem. Egyre rosszabb az allapotom de szerintem ez nem sok embernel van igy,en most keszulok pszichologusi segitseget kerni
2019. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!