Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudok leggyorsabban túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok leggyorsabban túl lenni egy szakításon?

Figyelt kérdés
Ez volt az első szakításom és így vizsgaidőszak előtt elég nehéz a vizsgákra koncentrálni úgy, hogy most lett vége a féléves kapcsolatomnak.

2017. dec. 10. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ennek idő kell. Minél kétségbeesettebben akarsz felejteni, annál szarabb lesz.
2017. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másra koncentrálni, példának okáért a vizsgáidra :D
2017. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ennyire szemét hogy vizsgaidőszakra teszi a szakítást. Az uncsitesóm tavaly 3 tárgyból húzták emiatt.
2017. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: A szakítást sajnos valahogy soha nem tudjak normálisan idoziteni. Az elso baratom az érettségi elott szakított velem, mondanom sem kell, hogy annyira elszurtam hogy nem is vettek fel sehova (csak végül potjelentkezessel), a második legutóbbi baratom pedig a Szulinapom előtti napon szakított. Hat nem az volt eletem szulinapja...

Kérdező: az idő segíteni fog, de sajnos ez hosszú folyamat, gyors folyamatot sajnos nem tudok, en meg 4 hónap utan is szenvedek néha, pedig az enyém is csak féléves kapcsolat volt. A legjobb az ha folyamatosan lefoglalod magad, tanulsz, baratokkal vagy, családdal, szabadidodben meg nézz filmeket, olvass, a lényeg hogy a gondolataid lefoglald.

20/L

2017. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Kutyaharapás szőrével, egy kapcsolatot csak egy új tud ténylegesen elfelejtettni.


Ismerek olyat aki évekig önsajnálatba fulladt és várt reménykedett az adot nőre. Máskérdés hogy neki szerencséje lett mert tényleg összejöttek.

2017. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyors mód sajnos tényleg nincs rá. Én is így jártam, életem első nagy szerelme akkor vetett véget a "se veled,se nélküled" állapotnak,mikor kezdődtek a vizsgák.

Ő halál nyugisan végigtolta az egészet, phd hallgatóként . Mellette csajozott is és a melóját is csinálta. Én eközben olyan szinten magam alatt voltam, hogy fogytam 5 kg-ot , és egy fontos tárgyból is meghúztak. Mindig is fontos volt a tanulás, szóval ilyen még nem volt az egyetemen nekem .


Szóval , eléggé kivoltam. Hiányzott, ürességet érzetem.Ez tartott kb. 2 hónapig eléggé intenzíven ,aztán kezdett könnyebb lenni,hogy kezdtem elfogadni . Felidéztem újra és újra,hogy ő mondta nekem saját maga,hogy én nem teszem őt boldoggá. Ez volt az utolsó találkozónkon.

Aztán most ,hogy eltelt fél év, még mindig hiányzik. Pár napja összefutottunk egy buliban,de csak nézett ,látta ,hogy mással táncolok. Azóta elég nehezen térek napirendre. Újra elkezdett hiányozni,,az emlékek is feltörtek. Viszont.....muszáj,és nincs mese , át kell gondolni,hogy mi is ez,ami bennem zajlik. Nem szabad,hogy elboruljon az agyam megint...Egyszer már nagyon a padlóra tett,mert nem jól kezeltem. Innentől már döntés és akarat kérdése.

Tanulság...ami talán neked is hasznodra válhat az az,hogy így is úgy is van egy időszak,amíg nem találod a helyed és magad alatt vagy . De,ami a lényeg,hogy ne húzd el! Adj magadnak időt a szomorúságra,ha azt érzel...mert ez természetes,akármilyen fura is ezt mondani,de így van. De gondolj arra a pillanatra,hogy te így is erős vagy ,te magad ,és nem szabad hagynod ,hogy más valaki az egész életedre ekkora kihatással legyen .

A további tanulság,ami meg most az én helyzetemre szól az az,hogy akármekkora hatással is van most rám,nem engedhetem meg,hogy megint padlóra vigyen. Rajtam múlik. Nehéz,de így van.

Erőt!

2017. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!