Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elkezdett gyülis (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett gyülis (a hit gyülekezet) lenni. Én ez miatt szakításon gondolkozok?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egyik újdonsült ismerőse bele rángatta ebbe a szektába, azóta tökre megváltozott minden. A facebookja tele van ilyen hit meg isten aranyköpéses képekkel (gondolom tudjátok miről beszélek)

Én ez miatt már kezdem szégyellni, mert már kb. mindenki tudja hogy az ilyen szekták miről szólnak.

A másik hogy már elkezdett nekem olyan hülyeségeket nyomni, hogy ő bibliát akar venni, de nem ám egy mezeit, hanem egy mitudomén milyen kiadásút és kötésűt, 25 ezer forintért!!!

Hétfőn vettem a hentesnél hurkát kolbászt ebédre, viszem haza erre benyögi hogy nem ő nem ehet állati vért, mert azt tiltják, mondom neki WTF?!?!

Eddig simán megette a véres meg májas hurkát, de mióta elkezdték mosni az agyát már ilyen baromságokat magyaráz.

Erre mondom neki, hogy számtalan élelmiszerben van állati vér, honnan tudja mikor eszik a "tiltott kajából"?

A héten szeretnék vele elbeszélgetni erről az egész dologról, hogy nekem ez így nem pálya ha nem lép ki ebből a szarból.

Őszintén szólva már ki is ábrándultam belőle, szóval ha azt mondja hogy nem érdekli mint mondok, vagy ha elhagyom ezért, akkor nem fogok belőle nagy ügyet csinálni. A kérdést azért tettem fel, hogy jogos e az amit érzek és gondolok?

Mikor megismertem akkor nem volt ez, nyilván alapból össze sem jöttem volna vele ha tudom, hogy szektás.


2017. aug. 9. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
A hitgyülisek rosszabbak, mint az ateisták, ezt katolikusként mondom.
2017. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kár érte, kiváló ügynök volt. Viccet félretéve remélem észhez tér. Teljes mértékben osztozom bánatodban gyermekem.
2017. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta lehet.

Ne bánkódj miatta. Olyan társ kell, akivel előre toljátok a másikat, nem visszafelé húz.

2017. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék, pedig elég ragaszkodó vagyok.
2017. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem se kéne ilyen pár. a mi falunkban több ilyen család is van, akik egy szektában vannak (persze mindnek van vagy 15 gyereke) és csak egymás közt házasodnak. szinte mindegyik rokonok egymással, nem is tudom ezt hogyan engedhetik meg.
2017. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen undorító, hogy az ilyen szekták mégis miféle agymosásra képesek...


Először próbáld meg kirángatni ebből az őrületből! Tudom nem sok esély van rá, hogy sikerül, de egy utolsó próbát megér


Ha ez nem megy, akkor én a helyedben mindenképp szakítanék vele. Hidd, hogy jobb lesz ez így!

2017. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a gyülekezetek begyűjtik a gyenge akaratú embereket és befolyásolják őket. Az egész mindig a tized begyűjtésére és az irányításra megy ki. Sajnálom azokat, akiket belerángatnak és benne maradnak. Maradiak, logikátlanok és szembe mennek sokszor a józan ésszel. Ha magától nem jön rá a barátnőd, hogy agymossák, hagyd ott.Majd szekálni fogják, hogy mennyire tudja a Bibliát és minden nap többször olvastatják. Majd lakásrevíziót akarnak és kidobatják az "eretnek" könyveket, tárgyakat. A beédesgetés csak a kezdet...
2017. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen kidobnám. Nagyon sajnálom ami történt!
2017. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Küldd be hozzám a sekrestyébe egy ördögűzésre Gyermekem!
2017. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is befügézték erre, leálltam vele teológiai vitákat lefolytatni(nem vagyok gyakorló vallásos ember) majd félig meggyőzés után elvittem a helyi hitgyülibe, mondtam, hogy kinn megvárom. Negyed óra múlva jött ki, hogy ezek hülyék.

31/f

2017. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!