Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítottál/szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál/szakítottak veled eddigi kapcsolataid során?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert csalt fűvel-fával-bokorral.De mindig kimagyarázta magát,semmit nem tudtam rábizonyitani,amig in flagranti nem kaptam a kolléganőjével.
2019. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Nem voltunk szellemileg egy szinten, mas erdeklodesi kor stb.

2. Dobott,mert azt hitte megcsaltam

3. Dobott, mondvan a volt bnojet meg nem zarta le fejben, valojaban megijedt a komoly kapcsolattol, azota is szingli es mindenkit megdug aki el es mozog (10eve)

4.-5. En szakitottam mert belejuk szerettem szeretoi kapcsolatban, nem vezetett sehova

6. Megcsalt, en adtam be a valokeresetet

2019. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 LazyJones ***** válasza:
53%
Három megcsalt, kettő rájött, hogy mégsem működünk együtt, négy sosem akart komolyabbat, egyiket megérintette Jézus, a maradék párnál meg én mondtam, hogy inkább legyen vége.
2019. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy megcsalt, mert tul jo vagyok neki. xD

Egy masik ellaposodott es baxott az egeszre, mert ugyis ott vagyok, minek dolgozni rajta. Hat, nem.

2019. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1: Egy másik lány miatt szakítottunk,mert szerelmes lett.


2: Egy agresszív állat volt.


3: Még mindig tart, és jó kapcsolat :)

2019. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az elsővel azért, mert első szerelem volt, nem volt nagyon téma és hamar meguntuk egymást (14 évesek voltunk, 1 hónapig voltunk együtt). De barátok maradtunk és az egyik legbizalmasabb emberem :)

A második egy idióta, nárcisztikus, önző, figyelemhiányos, manipulatív, lusta, kihasználó gyökér volt. Vele (SAJNOS) 2 évig voltam együtt, de mivel távkapcsolat volt nem nagyon befolyásolta az életem.

2019. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!