Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakítottál az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottál az eddigi kapcsolataid során?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert mindig elsózta a zasszony a levest!
2011. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az első kapcsolat kihűlt /3 év után/. A második tévedés volt /2 hónap után/. A mostani még tart / egy éve/.
2011. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nekem a leghosszabb fél év volt...aztán a rajongás amit a párom iránt érzetem kezdett elhalványulni és megláttam milyen ember is igazán...szép volt amíg tartott.
2011. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyik kapcsolatom sem a kapcsolat ellaposodása miatt ért véget, hanem azért, mert alkalmatlannak tartottam az illetőt. Megjegyzem, midig hosszútávban gondolkodtam, tehát akár férjnek, leendő gyermekem apjának képzeltem el a barátomat. És eddig senki sem illett a képbe, ugyanakkor én mindenkinek megfeleltem volna.
2011. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

1.: 1év után,mert megcsalt.

2.: nem tudtam belé szeretni.

3.: nem jöttünk ki jól.

4.: vele még együtt vagyok,és remélem leszek is sokáig:)

2011. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindig kiszerettem belőlük..eleinte 2 hét és 2 hónap volt a maximum,amíg bírtam valakivel, aztán jött egy 2,5 éves kapcsolat..annak is az lett vége, hogy már nem szerettem úgy,ahogy kellett volna, meg azért voltak problémák,amik miatt ez bekövetkezett..hiányoltam belőle a szenvedélyt..és nem csak az ágyban, hanem úgy alapból. Én hirtelen vagyok,lobbanékony, ő meg túl csendes, vitázni sem tudtam vele,pedig néha az olyan jó..(mérleg vagyok). Lusta volt, nem mentünk sehová, pedig nem voltak nagy igényeim(pl erdei séta..) Igazán soha nem láttam rajta,hogy kíván engem, és megőrül értem, mondta,tudtam,de nem éreztette,nem láttam rajta.Sajnálom, mert ő még szeret és kínlódik, de nekem már nem ment tovább. A mostani barátomban megvan minden, ami belőle hiányzott, ő szenvedélyes, bár belőle meg hiányzik pár jó dolog,ami a másikban volt..de nincs tökéletes férfi,ahogyan tökéletes nő sincs. Minden esetre a mostani párommal jól megvagyok,szeretem, és eddig jól működik.

22/L

2011. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is olyan a mostani barátom, mint a te exed! Nem tudom, mihez kezdjek vele. :( Valahogy próbálom kicsit feldobni. :D
2011. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél - mert kiment külföldre

Másodiknál - mert kihült a kapcsolat, és meguntuk egymást

Harmadiknál - mert megcsalt 2x

Negyediknél - mert meghalt autóbalesetben

Ötödik - ez jelenleg még tart és remélem jó sokáig is fog már több mint 2 éve...

2011. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

19:07

Én fél évig próbáltam feldobni, és menteni a kapcsolatot, mert emberileg meg nagyon szerettem,szeretem még most is. Szinte tökéletes..őszinte, becsületes, kedves, odaadó,helyes, hűséges, mindent megtett értem. De a tűz,a szikra,az nem volt meg..és azért anélkül nem megy..nekem nem. Sosem tudtam kihozni belőle az "állatot", akármit tettem. És eddig senki nem is tudta. Aki nem olyan,az nem változik, pláne hogy elmúlt 20. Azért remélem talál majd egy hozzá illő lányt, nagyon megérdemelné. Remélem te többre jutsz a barátoddal,de ahogy odáig jutsz, hogy szex/szeretet hiányod van vagy magányos vagy úgy,hogy barátod van,dobbants. Én is akkor léptem, bár a szívem szakadt meg érte.

2011. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

második válaszoló!


"Az első kapcsolat kihűlt /3 év után/. A második tévedés volt /2 hónap után/. A mostani még tart / egy éve/.

"


Egy nemet, kort, szülővárost mondanál?

2011. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!