Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy még eszembe jut az exem néha és érdekel, hogy mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Nyár elején szakítottam vele 4 év után mert úgy éreztem nem tisztel, nem voltam szerelmes belé, nem vonzódtam hozzá egyáltalán és több személyiségvonása is nagyon taszított már.

Őt nagyon megviselte ez, velem tervezte az életét. Utána nagyon gyűlölt, tudom hogy rettenetesen nehéz neki de már nem bírtam vele.

Akkor nagy megkönnyebbülést éreztem, meglepően könnyűnek tűnt az egész.

Azóta randizgattam és összejöttem valakivel akit nagyon imádok. Nagyon passzolunk.. de valamiért kezd feltörni belőlem a bűntudat hogy mennyire tönkretettem az exem és mi lehet vele és sajnálom őt és eszembe jutnak a közös emlékek amik eddig nem


2019. szept. 12. 07:50
 1/3 A kérdező kommentje:
(Úgy, hogy közben taszít mint férfi)
2019. szept. 12. 07:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszedbe jut, az normális, ahogy az is, hogy érdekel, mi van vele. Elvégre négy évig az életed része volt. Ha amúgy normális volt, akkor az sem baj, ha sajnálod, mint embert, hiszen annak ellenére kellett megbántanod, hogy nem érdemelte meg.
2019. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normalis, de addig nem kene az ujat bolonditani, amig o jar a fejedben... Nem lesz jo vege.
2019. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!