Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy egy idő után már nem érdekel? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A párommal általában azon veszekszünk hogy ő szerinte én beosztom az időmet. Amiben van valami. Mert mindent én intézek el.. Ma várjuk a főbérlőt 3 ra.. És még boltba kell menni meg kitakarítani a lakást.. Kb nemrég benyögte hogy ő filmet akar nézni most. Én csak megkértem arra hogy tudjuk le a nagy bevásárlást, mert mire megnézünk egy filmet, utána kisminkeli magát meg felöltözik az 3 óra összesen. Akkor már 14 óránál járunk..és boltba még nem voltunk, lakást nem takarítottunk.. És azon veszekszik velem hogy rá ér az 4 után is mert addigra elvileg elmegy a barátnője, meg a főbérlő is.. (A barátnője meg a főbérlő együtt érkezik) Nekem meg olyankor már nincs kedvem az elintézni valókat csinálni mert megyünk éjszakára dolgozni..

Legutobb is ez volt ő húzta az időt..aztán mikor haza értünk (este 9 óra) én akkor álltam neki főzni...ugy hogy megigérte hogy segít...nem segített én meg éjfélkor végeztem mindennel. Ezalatt ő fb meg játékokat nyomta. És most is azt vágta hozzám.. Hogy ezért nem sminkeli magát mostanában..miattam nem lehet önmaga..... Igaz hogy szeretem időhöz kötni a dolgaimat, hogy legyen szabad időm is.. De úgy számolok mindig hogy sminkelhessen.. Ha meg egyedűl mernék elmenni akkor meg az lenne a baja, pedig utál boltba menni.



2019. jún. 11. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mások vagytok. Te sokkal tervezőbb típus vagy, ő meg spontán, halogatos. Az ilyen emberek sajnos irritálni szokták egymást.

Vagy megtudjátok ezeket beszélni, vagy szakítás lesz a vége.

2019. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ezeket nem tudjátok megbeszélni akkor sajnos nem sok jövőtök van együtt.
2019. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először a leírásból azt hittem nő a kérdező és női párja van, aztán rájöttem hogy férfi vagy, de magadra veszel sokminden női szerepet, amiért ugyan sok nő hálás lenne vagy lemosná a kocsit, hogy oda-vissza menjen ez, ő pedig nemhogy értékelné még baja is van vele...nem vásárolnék be, nem főznék. ha keresi a kaját megmondanám neki sminkelés után elmehetsz bevásárolni és főzhetsz vacsorát, ha éhes vagy. magambak rendelnék valamit, hogy egye a fene és beülnék tvzni.


ha nem ellehet pakolni...végleg

35n

2019. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!