Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális ilyen miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ilyen miatt szakítani? Normálisnak érzem, csak érdekel, mások mit gondolnak.

Figyelt kérdés

A párommal szépen haladt a kapcsolatunk, minden jó volt, összeköltöztünk. Felosztottuk egymás között a tennivalókat, hogy majd együtt takarítunk, úgy gyorsabb, az főz aki aznap hamarabb hazaér vagy hétvégén együtt stb.

Azonban ez a gyakorlatban nem működött, a párom szerint a takarítás az én feladatom, mert én vagyok a nő, jobban értek hozzá. A főzés szintén, mert ő nem tud (én sem úgy születtem hogy tudok) Amikor neki kellett volna főznie, mindig hozatott kaját vagy megvette készen, sosem főzött. Ezzel az volt a baj, hogy nem fért bele a költségvetésbe, elég sok pénzt elvitt. Eredetileg spórolni akartunk, de nem jött össze.

A takarítást eleinte csinálta, de az is rám maradt, a bevásárlás is, minden háztartásos dolog, mert hogy én vagyok a nő, én értek hozzá. Egy szendvicset sem akart összedobni, mert az túl sok meló, inkább megvette azt is boltban.

Nekem elegem lett belőle, hogy én csinálok mindent, megpróbáltuk megbeszélni, de nem változott semmi, szétmentünk.



2016. jan. 23. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Van olyan nő aki úgy gondolja, hogy a férfinak nem kell csinálnia semmit, mert a házimunka a nő feladata. Valószínűleg egy ilyen típusú nővel lesz boldog az exed. Mivel te nem ilyen vagy ezért egész egyszerűen nem illetek össze..szerintem jogos ilyen esetben szakítani.
2016. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok házsártos lenni, de nem is akarok egyedül csinálni mindent.
2016. jan. 23. 11:20
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen igazad van. Ha lenne udvar, és a kinti dolgokat ő végezné, a bentit pedig te, akkor megérteném. De így...Örülj, hogy felvállaltad a véleményed. Sok nő szenved és inkább nem is mond semmit, mert kapcsolatfüggő.
2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta. Ki lehet ezt élezni férfi-nő problémára is, de elég annyi, hogy a barátod úgy gondolja, minden házimunka a másik dolga, te meg nem akarsz mindent egyedül csinálni, ezért nem illetek össze. Teljesen normális dolog, hogy ha két ember nem tud egyezségre jutni a közös élet sarkalatos kérdéseiben, akkor szétköltöznek.


Azért kíváncsi lennék, hogy a barátod, miután egyedül maradt, férfiként képes-e takarítani, mosni, bevásárolni, főzni, vagy azóta már megette a kosz, esetleg éhen halt?

2016. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag ugyanezért szakítottam. Nem bántam meg.


27N

2016. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az egyik félnek kéne alkalmazkodnia,hanem a másiknak is.Ő is odaállhatott volna eléd,és mondhatta volna,hogy szeretné ha megtanítanád főzni.De nem inkább egy lusta dög módjára,minden munkát rád hagyott.Hát én is tudod mikor pazarolnám az időm,energiám ilyen emberre...pfff,menjen és tartsa el magát,bár gondolom még sosem került ilyen helyzetbe vagy húzzon vissza anyucihoz aki főz,mos,takarít rá.
2016. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jogos, bar nem is ertem h miert ment bele alapbol, ezert mondjak azt h lakva ismerjuk meg a masikat. :) Mondjuk azt se ertem h te miert felezted a fozest is, mikor a fakanalrol valszeg a csokanak a seggbekuki jut max eszebe, a kesrol meg valszeg az h krimikben eleg gyakran azzal olnek. :D te tenyleg nem tudtad h ennyire eletkeptelennel vagy egyutt???
2016. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem se kéne ilyen férfi. Én nem fogom azt hallgatni életem végéig, hogy a puncim miatt milyen kötelességeim vannak, míg ő a taknyos zsepik meg zoknik között fetreng a kanapén sörrel a kezében.
2016. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Azért feleztem a főzést, mert előtte más főztünk együtt, és ha akarta, meg tudta csinálni.

2016. jan. 23. 17:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Te meg mondhattad volna, hogy ő meg hívjon meg ide-oda, mert ő a férfi, és a férfiak fizetnek. Amúgy én is szakítottam volna.
2016. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!