Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Magabiztosan szakítottál de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magabiztosan szakítottál de később megbántad és bármit megtettél volna hogy visszacsináld? Változhat így meg a véleménye, érzései valakinek?

Figyelt kérdés

Történt olyan itt valakivel, hogy szakítani akart nagyon, nem érdekelte már a másik, az se ha megbántja, egyszerűen elküldte és sokkal felszabadultabb lett, új célok, új jövőkép,esetleg új partner... amibe már nem fér bele a másik. De hetekkel, hónapokkal, esetleg évekkel később elkezdett hiányozni a másik, rájött hogy őt akarja, és mással nem olyan, esetleg újra szeretni kezdte? Létezik ilyen? Hogy valakitől szabályosan megszabadulunk, majd később tisztul ki a fejünk és jövünk rá hogy csak ő kell? Elmúlhat a szerelem majd visszatérhet a különválástól? Aki átélt ilyet leírná a történetét?


26/L



2019. szept. 12. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Volt már ilyen. Mármint hogy hiányozni kezdett, aztán még egyszer találkoztunk és rögtön eszembe jutott miért szakítottunk. Azóta nem hiányzott egy pillanatra sem:)
2019. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen az előző két éves kapcsolatom végén velem is ez történt, egy hónap után kezdett hiányozni pedig én szakítottam, megkerestem, újra kezdtük, két hét után ismét én mondtam hogy vége, akkor már végleg, utána már nem hiányzott úgy, hamar elmúlt és jobb volt minden. Biztos emiatt kapom most ugyanezt vissza, csak most én vagyok azon az oldalon aki reménykedik. Köszönöm a válaszod!
2019. szept. 12. 21:50
 3/17 Rockarc ***** válasza:
94%

Egy szakitas eleg komoly dontes. Legalabbis annak kene legyen. Lehet fiatalon meg valami naivitasbol meg nosztalgiabol vissza akarsz menni, de ugysem lesz belole happy end. Legalabbis igen ritka. Ott pedig elokerul egybol a masik kerdes, hogy milyen ember az, aki csak ugy szakit veled es nem is gondolta komolyan? Ez nem egy kaja, hogy utalom, de megis inkabb egy falatot belole. Hogy lehet utana az ilyen embert komolyan venni?


43F

2019. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hasonlóan voltam, mint az első. Nem véletlen mentünk szét.
2019. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem bántam meg, a bántó okok miatt szakitottam. Vannak gondolataim persze, de ezek csak elvonási tünetek.
2019. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Volt. 3 hónap után szakítottam vele. Kb. lerondáztam egyik pillanatról a másikra... Alapjában kevés önbizalma vokt mindig is. És aztán pedig teltek a napok és egyre ibban hiányzott. Írtam neki egy emailt abban egy verssel. Azóta a legjobb bararom
2019. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mennyi időt voltatok együtt? Sok közös volt bennetek, hogy ennyire nehéz elengedni? Mert ezek fontosak szerintem
2019. szept. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Három évet, és nagyon sok közös volt bennünk, fél szavakból értettük meg egymást, és egyikünknek se kellett egy percig se megjátszania magát. Egymás hibáit is nagyon jól kezeltük, veszekedni aprosagokon szoktunk, de az is ot percig tartott, nem is mondanám veszekedésnek... Számára kihűlt ez a dolog, ezzel magyarázta.
2019. szept. 16. 06:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még ha vissza is táncolna, ez már soha nem lesz olyan, mint régen. Reménykedhetsz,de csak elvesztegetett idő, energia.
2019. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Lassan 5 év telt el, családom van azóta, de rajta még nem léptem túl, és nem is fogok soha, úgy érzem.

Persze oka volt a szakításnak, és ez volt az észszerű döntés utólag is, de az érzéseket meg nem lehet irányítani.

2019. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!