Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha "Bármit" mond a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Ha "Bármit" mond a férfi amikor magabiztosan kezdeményez akkor nyert ügye van mindig?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ellenben bármit mond, el is utasíthatják. Ha meg nem kezdeményez, akkor szegény nők mennek ríni a GYK-ra, hogy brühühü hol vannak a férfiak :)
2018. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos nem. Mindig benne van a pakliban az is, hogy elutasítják.

De ez ne szegje kedved. Egy tapasztalattal több. Utána pedig jöhet a következő.

2018. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem újdonság, hogy ha az a "bármi" valamilyen szexuális tartalmú beszólás vagy felkérés keringőre, akkor pofon lesz a jutalma. Szóval nagyon nem mindegy, mi az a "bármi", de egy találékony, frappáns, kreatív férfi érhet el így sikereket, ez igaz.
2018. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pozitiv dolgokra ertem
2018. jan. 5. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én a múltkor azt mondtam magabiztosan egy lánynak hogy mákosguba, és nem tetszett neki 😭😭😭😭😭😭
2018. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Tanuljátok már meg végre: nem az számít, hogy mit mond az illető. Az számít, hogy ki az aki mondja. Ha a nő esete vagy akkor a fent elhangzott "mákosguba" lesz a legjobb csajozós szöveg. Vagy bármi más...
2018. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!