Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan zárnátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan zárnátok le egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lassan másfél hete nem keres, én kétszer ráírtam, semmi válasz, egyszer hívtam, éppen "rengeteg munkája" volt, de azért mondjam. Nem mondtam, csak annyit, nem akarom zavarni, ez így is volt, hiszen nem konkrét mondanivalóval hívtam fel, csak érdekelt volna mi van vele. Ez múlt hét pénteken volt, azóta csönd. Arra gondoltam, holnap írok neki annyit, ne alázzon meg ennyire, ha vége van, legalább mondja meg nyíltan. Nem vagyunk már fiatalok, én 49 éves nő, ő 51 éves férfi. Nem gondoltam, hogy ez ilyen életkorban is előfordulhat, de most tanácstalan vagyok. Négy és fél éve vagyunk kapcsolatban, nyilván nem élünk együtt, de ez mind a kettőnknek megfelelt így.

2019. szept. 16. 20:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es nagyon sajnálom, neked sem lehetett könnyű. :-( Nekem annyiban más, hogy a korom miatt tényleg elvagyok egyedül is, igaz nem ez a jövőképem. :-)
2019. szept. 16. 22:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

2x már ráírtál s nem válaszolt, ha te attól jobban érzed magad, hogy megírod neki, hogy akkor ennyi volt? akkor tedd azt, jobb minthogy azon edd magad, hogy mi lett volna ha, viszont ha írsz akkor még további kínlódásnak teszed ki magad... ha nem válaszol azért, mert miért nem válaszol?, ha beetet, hogy reeeeengeteg dolga van de imád akkor azért, hogy vajon igaz-e?, ha megírja igen vége, akkor azért fogod enni magad, én ezért írtam, hogy inkább soha ne írj neki, majd megkeres ő ha előbújik a beszélőkéje. Ha mégis írsz neki megírod majd ide, hogy mit válaszolt? Kíváncsi vagyok milyen kifogás lehet 50 évesen erre a se szó se beszéd viselkedésre.

Ne mérgelődj megoldódik minden, a következő ennél jobb lesz :)

2019. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha írok és válaszol, megírom mi a helyzet. :-)
2019. szept. 16. 23:14
 14/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem bírtam megállni és az SMS mellett döntöttem. El sem ment. Létezik, hogy letiltott? Azért ez nevetséges. Meg én is, de rohadjak meg, most már a végére járok! :-)
2019. szept. 17. 13:13
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre még én is felidegesednék s felhívnám, hogy miazistók, ovoda ez? próbáld meg hívni, nem tudom, hogy működik ha valaki letilt, de ha letiltott jó nagy disznó, akkor tényleg hagyjad veszni, egy hajszálnyi törődést nem érdemel
2019. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Kiderült valami, beszèltetek vègül?
2019. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!