Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy mondanátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok meg, hogy vége? Hogyan szakítanátok? 50 éves korosztály vagyunk.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve élünk együtt. Vettünk közösen egy házat és együtt élünk. Voltak zökkenők, és kibékülések. Viszont nincs szerelem. Nem érzek szerelmet iránta már. Sok olyat tett, ami miatt eljutottam oda, hogy nem ő kell nekem. Nem vele szeretnék megöregedni. Szükségünk van egymásra, mert mindig számíthattunk egymásra ha baj volt. De ez nem szerelem, csak együttélés.

2019. szept. 23. 17:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
Te vagy a lány, vagy a férfi?
2019. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretlek.Jobb ha elválnak az útjaink.
2019. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem találtad meg benne, akit keresel. Ezért jobb, ha nem erőltetitek tovább. Nem szeretnéd tovább folytatni vele a kapcsolatot. Értelemszerűen valakinek költözni kell.
2019. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban már nem sokan szerelmesek egymásba. Szerintem baromság. Nem 50 évesen kell elkezdeni az életet.
2019. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít melyikük a férfi meg a nő? Ez most olyan fontos?

Kérdező: Mindenképp csak őszintén és lényegre törően. És kb. ugyanazt mondd, amit itt leírtál.

2019. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

57%, te vmi analfabéta lehetsz... szted 50 éves korában kezdte el az életet? :) Újrakezdte. És most megint újrakezdi... bár, agyilag a kérdező is egy tini szinten van...hogy a fasszomba lehet friss kapcsira közös házat venni, és még 2 év sem telt el, de már kiábrándult. Marhára meggondolt párválasztás volt ez.

Persze, most a közös kégli miatt nehézkes a szakítás...

Ennyi idősen ez nagyon gáz. De, szépen old meg. Belemásztál, ki is tudsz mászni. Muszáj lesz.

És ne hallgass senkire, várhat rád még a szerelem, ez nem kor függő. De légyszi, az összebútorozást most már picit jobban gondold meg.

2019. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bence_ ***** válasza:
Ez egy barátság neked meg szenvedély kell.
2019. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen, itt a válaszolók többsége fiatal. Én 51!!! éves nő vagyok és fülig szerelmes a szeretőmbe. Éppen úgy mint mikor huszon éves voltam. Van szenvedély, sokat szexelünk. Bizony, bizony kedves fiatalok!

Bocsánat, hogy eltértem a tárgytól Kérdező. Szerintem is egyszerüen mond meg neki, hogy többet vártál a kapcsolattól. Hiányzik a tűz. Te nem egy baráti kapcsolatban szeretnéd leélni az életedet. Semmiképpen ne legyen sértő a monológod. Hangsúlyozd az iránta érzett baráti érzéseidet.

2019. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#9, te már szakítottál életedben egyáltalán, vagy sok romantikus sorozatot néztél? :) Hangsúlyozhat bármit, közös ingatlan gondolom a hosszútávú elköteleződést jelentette, elméletileg mindkét fél részéről...nos, csicsázhatod bárhogy, ebből durva nagy balhé lesz, és sértődés.

Én se vagyok mai csirke, kicsit már tapasztaltam egy-két dolgot. Ez a kérdezőnek durván nehéz lesz. Ki megy, és hova, mi lesz az ingatlannal, stb. Nem könnyű szitu. De ez van, ezt kell megoldani.

2019. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

"Te vagy a lány, vagy a férfi?"

Ő a nő. Vetetett a férfival egy "közös" házat és most kibaxa belőle.

2019. szept. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!