Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 13 éves kapcsolatnak vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves kapcsolatnak vége, igy az életemnek is. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kb. ezt érzem. Iszonyat, ö döntött igy, egy hosszú folyamat vége lett. De én még szeretem, ragaszkodom hozzá. Elöttem van ő, és ahogy mondta még jópár hónappal ezelőtt is, hogy "szerelmem, kicsikém" stb. Nem hiszem el, hogy vége, és nem fogom látni, nem fog keresni többet. Mostanában biztos nem.

Én tényleg azt érzem, hogy vége az életemnek, mindennek.

Felfoghatatlan.


2019. aug. 23. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Bátyámnak 14 év házassága ment tönkre, most van kb 3-4 éves kapcsolata már azóta, új felesége, vele sokkal jobb a kapcsolata. Szóval ha neki ment, neked is mehet találni valakit. És bátyám se fiatal már, mert 40 éves.
2019. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Férfi vagy nő vagy? Ha úgy érzed, túl nagy a nyomás, keress egy pszichológust, dumáljatok.
2019. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Jelen pillanatban más férfire gondolni se tudok. Úgy érzem sose kell majd más, ha ö nincs.
2019. aug. 23. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért furcsa, hogy igy a semmiböl hirtelen. Semmit nem vettél észre? Vagy csak nem érdekelt? (ÖSZINTÉN. MAGADNAK!)
2019. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ami nem megy azt nem érdemes húzni csak az évek miatt. Biztos előtted is még ott az élet. Itt az esély, hogy boldogok legyetek. Mással.
2019. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12 év után váltunk, túléltük és mind a ketten újrakezdtünk mással.Az elhagyottnak legtöbbször nehezebb mert nem is számít rá esetleg, de fogsz találni valaki akivel boldog lehetsz.De előbb gyászold meg ezt a kapcsolatot rendesen és heverd ki a szakítást.
2019. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 16 év után mentünk szét. Hidd el, bármennyire is fáj, túl fogod élni! Ne legyél sokat egyedül! A barátok, család ilyenkor sokat tud segíteni. Nekem legalábbis a barátaim rengeteget segitettek, míg túl tettem magam rajta.

48Ffi

2019. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!