Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges, hogy a szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a szakító félnek ugyanolyan nehéz teljesen elefelejteni az exet? Vagy az ember sose feledkezhet meg teljesen az exről? (3 év volt, lassan 1 éve vége, új, jobb kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt azért el kéne hagyni a kesergést,max light-os nosztalgia,de ekkorra már túl kéne tenni magát mindkét fèlnek.
2019. szept. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, igen. Én is szakítottam úgy, hogy utána azt hittem, beledöglök.

Ennek lassan 5 éve, azóta van kapcsolatom, közös gyerek is van.

Neki úgy tudom, nincs senkije (bár nem beszélünk már nagyon rég.)

Mikor eszembe jut, még mindig elfog egy szar érzés.

2019. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Te vagy, aki szakított? Vagy esetleg valaki, akihez ez az ember menekült és nem heverte ki?
2019. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazán mély szerelem nem múlik el 1 év alatt, ezt csak az tudja, aki megélte. Nem tudom el kell e felejteni valaha is, minek? Csodás emlék a szívedben. Ha meg újra őt szeretnéd, akkor kezdd el visszahódítani, de ne várj újabb éveket ölbe tett kézzel a sült galambra.
2019. szept. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!