Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen esetben szakítani?

Figyelt kérdés

Volt már mikor menni akartam de úgymond rabeszelt h maradjak.. Aztán azt vágta a fejemhez h nem tetszett neki h a hata mögött szervezkedtem..


Most ha be jelentem h tényleg elmegyek azt h lehet kibirni h ott néz h pakolok össze stb valahol sajnálom is emiatt,de már nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban és a jövőbeni terveink is különböznek. Abba biztos vagyok h nem fog balhezni vagy ilyesmi mégis félek megtenni..


Ti hogy mondanátok meg hogy menni akartok (már megint)



2019. szept. 24. 07:50
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ha tényleg úgy érzed hogy megint nem megy akkor mond el neki, a legfőbb az őszinteség ha tényleg rossz akkor engedd el, mérgezi az életedet az ha nem érzed jól magad, belebetegszel, és ha ajánlatok akkor mond el hogy menni akarsz amikor már mindent bepakoltál, úgy sokkal könnyebb lesz.


Sok sikert!


És sajnálom! De remélem tudod hogy újra melegítve csak a töltött káposzta jó, egy kapcsolat nem.

2019. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki valóban menni akar, azt az atyaúristen sem tudja rávenni semmivel sem, hogy maradni akarjon.

Ha zavar, hogy nézi a pakolásodat, akkor várd meg, amíg nem lesz otthon.Addig összetudsz pakolni.


"Pista vagy Gizi, nézd nem szeretlek és nem akarok már veled lenni.Sok boldogságot nélkülem neked.Szia."

2019. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked az égvilágon nincs semmire szükséged egy kis akaraterőn kívül. Sajnálod, oké, ez egy dolog. De akkor most sajnálatból maradsz vele életed végéig? Na ugye. Elmondod neki, hogy szakítasz, aztán összeszorított fogakkal kibírod azt a kis időszakot, amíg nem cuccolsz el és közben nem hagyod magad visszaédesgetni, hanem kiállsz a döntésed mellett.
2019. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy csak sodródsz az életben. Nincs saját akaratod, mindig más mondja meg, hogy éppen mit tegyél. Amíg ezen nem változtatsz, nincs miről beszélni.
2019. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!