Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság lenne Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne Facebookon szakitani ebbe az esetben?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy elgyengüljek, esetleg lássa/hallja hogy sírok , mert tuti sírás lesz részemről, de muszáj megtennem ezt a lépést.

21/L


2016. aug. 18. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2016. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Minden esetben parasztság, legyen már gerinced.
2016. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Legalább a párod is meglátja, h a facebookig ér el az értelmi szinted és h mennyire vetted komolyan a kapcsolatotokat! :) A facebook tökéletes bizonyítvány is szokott lenni :D
2016. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen az, el akarod hárítani a felelősséget.


20F

2016. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az.

Szedd magad össze, kifogásokat tedd félre, gerincet a helyére és add elő a mondandód. 28N

2016. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezen az alapon akkor nekünk, férfiaknak sincs szükségünk a sokszor megkapott hazugságokra, megaláztatásokra, mégis kezdeményeznünk kell a nőknél, ha akarunk valamit, ne adj' Isten még személyesen is oda kell állnunk eléjük, mert elvárás, hogy legyünk határozottak, tisztességesek stb. Szerintem illőbb lenne, ha te is odaállnál a barátod elé, és úgy beszélnétek meg, még akkor is, ha ő esetleg rosszat tett veled.
2016. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért muszáj? Csak úgy kiváncsiságból.
2016. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Linó03 ***** válasza:
100%

Igen, az.

Én is sírtam mindegyik szakításomkor (3 volt eddig), de nincs azzal semmi baj. Emberből vagyunk, fájhat. A legrosszabb viszont az volt, amikor telefonon szakított velem az egyik. Annál rosszabb nincs. És távolság miatt egy másik is skype-on akart, de amikor meglátta, hogy ez nekem mennyire nem jó, végül találkoztunk elköszönni.

Előrebocsáthatod üzenetben, hogy fel tudjon rá készülni, de személyesen köszönjetek el!

2016. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer szakítottam az első alkalommal nagyon megérdemelte a srác és mégis bőgtem végig. Nincs ezzel gond, viszont az tényleg nagyon szemét dolog, ha facebookon szakítanál. Én akkor úgy érezném, hogy annyira sem tisztelsz, hogy a szemembe mondd, hogy vége.
2016. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Egy esetben teljesen indokolt facebookon szakítani, ha félsz a párodtól.


Ha esélyes (akár csak kicsit is!!!), hogy elszáll az agya és megüt, akkor ne is gondolkodj, hogy bunkóság-e.


Ha nem ilyenről van szó, de régóta érzelmileg zsarol, manipulál és tudod, hogy nem tudsz neki ellenállni, mert mindig valahogy addig csűri csavarja, amíg engedsz neki, pedig gyűlölöd magad minden percéért, de nem tudsz neki ellent mondani. A szíved maradna de az eszed tudja, hogy ez a kapcsolat rossz neked. Próbáltál már kilépni, de nem hagyta.

Megint csak, szakíts fb-on, majd szakíts meg minden lehetséges kapcsolatot.


Viszont ha csak neked így kényelmesebb... Akkor bunkóság. Kapard össze magad és mondd a szemébe a bajod.

2016. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!