Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a helyes döntés? Szakítani szeretnél, de épp most halt meg az anyukája?

Figyelt kérdés

Előre szólok ez nem valós kérdés, csak ez foglalkoztat, mert olvastam egy hasonló sztorit.

Mit csinálnál? Vele maradnál amíg túlteszi magát rajta, vagy egyből szakítanál vele, és nem hazudnál neki?


2011. febr. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én vele maradnék és segítenék neki,ha tudok átvészelni azt a nehéz időszakot,és utána ki tudja hogy hogy alakulna,lehet hogy ez a szakítás gondolata csak egy pillanatnyi elgyengülés volt a részemről..
2011. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szolidaritás és erkölcsi minimum is van a mai világban, az önző individualizmus sajnos beleivódott a legtöbb ember agyába, ezért olyan sok az érzelem nélküli félállat.
2011. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
na ezz... elég durva kérdés... őszintén szólva fogalmam sincs mit tennék... mert ha már nem szeretném:S... szóval na... egyik sem jó döntés...
2011. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha megutáltam már, akkor is együtt érzek vele, mégis csak szerettem, és szeretett, ő is mellettem állt. Minimum, hogy megvárom ameddig lenyugszanak a dolgok és utána újragondolom, hogy szakítani akarok-e még.
2011. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de egy ilyenen az ember nem 1-2 hét alatt teszi túl magát. Van, aki csak évek múlva és van olyan is, aki soha az életben. Ne mondjátok már, hogy valakivel maradnátok ilyen hosszú ideig!
2011. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az egyik barátnőmmel a mamája temetése napján a temetés előtt szakított a barátja. hát nem örült neki
2011. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátként segítenék neki a gyászban.
2011. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!