Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem kellek eléggé a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek eléggé a páromnak? Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszabb párkapcsolatom, kisebb megszakításokkal. Olyan ember, aki hirtelen az apró semmiségeken is felkapja a vizet. Néhány perc múlva meg mintha mi sem történt volna. Emiatt többször is szüneteltettük a kapcsolatot, majd mindig megkeresett, bocsánatot kért és valahogyan mindig elérte, hogy visszafogadjam. Nyáron betelt a pohár, végleg szakítottunk, majd most két hónap után ismét feltűnt a semmiből, felköszöntött születésnapomon. Emellett mesélt a jelenlegi életéről, elmondása szerint 20 év után letette a cigarettát, nem iszik alkoholt a barátai társaságában, diétázik és edzésekre jár, melyet önmaga miatt tesz, nem más áll a háttérben. Megkérdezte hogy nekem hogy alakul a szerelmi életem, ami természetesen sehogy. A válasza az volt, hogy ne aggódjak, majd idejében rám talál a leginkább hozzám való személy. Beszélgettünk.., majd megköszönte a beszélgetést, aminek örült, és elköszöntünk.


A volt párom skorpió csillagjegyű. Folyton azt szajkózta, hogy neki női barátai nincsenek (tényleg nem voltak), neki nincs szüksége női barátokra hisz vannak férfi barátai akikkel kimozdul, elmegy sörözni, meccset néznek stb.

Szerintetek ez alapján velem barátkozni akar? Vagy nem tudott túllépni rajtam? Miért érdekli hogy mi van velem? Én így nem fogom tudni őt elengedni soha, ha folyton megkeres. Ezt már korábban említettem neki, hogy ezzel megnehezíti a dolgom, de továbbra is csak ír vagy hív. Évek óta ez megy.

Egyébként tapasztalta valaki, hogy a skorpió természete nagyon kettős? Ha mindent megteszek érte, eltaszít magától. Ha levegőnek nézem, akkor pedig két kézzel kapar utánam. Nagyon szeretem, jó lenne vele, de ez így egyszerűen élhetetlen. Kellek neki, de nem eléggé??


Bármilyen hozzászólást szívesen fogadok. Már nem egyszer leültünk megbeszélni a dolgokat, de mindig ugyanoda lyukadunk ki. Egy nagyon intelligens, okos emberről van szó.


33/N



2019. szept. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Skorpió csillagjegyű. Én itt abba hagytam.
2019. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye nem az ezotéria miatt lesz hülye. Melléd való mert ilyen hülyeségre alapozod ezeket a dolgokat ő meg kihasználja
2019. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan nézzük az asztrológiát ez önmagában kevés hogy skorpió csillagjegyű. Nem csak ez számít...


Másrészt, természetes, hogy a volt párod érdeklődik felőled, hisz egy darabig veled tervezett. Ha neked ez így nem oké, mert nem tudsz így tovább lépni, hát, bátran mondd meg neki, hogy egy darabig mellőzzétek a kommunikációt, amíg rendbe nem jössz, vagy ezt nem muszáj hozzá tenni.


Ha már túl leszel rajta, tudtok fájdalom mentesen is dumcsizni.

2019. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd a francba... nincs senkije, unatkozik és elővenne most használni ameddig a kedve úgy tartja, te meg ott állsz ahol a part szakad. Elveszi a lehetőséget olyantól akik valóban megbecsülne és szeretne.

De ha nem megyünk a végletekig csak belegondolsz, hogy egy ilyen insabil jellem mellett milyen élet várna rád? Tudod, hogy nem vagy neki elég jó és nem szeret tiszta szívből. Ne értékeld le magad.

2019. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

skorpió....egy érett nőtől többet vár az ember...


ha ezt a hülyeséget nem veszem figyelembe, akkor csak az a helyzet, hogy nem talált másik nőt...illetve ő nem kellett másik nőnek még...

2019. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellesz neki egyáltalán. Amit csinál, az a bántalmazó kapcsolat klasszikus menete - az ördögi kör, ami újra és újra lejátszódik és amiből úgy érzed nem tudsz kilépni. Adja a kétes jeleket és smúzol mikor úgy tűnik elhúznál, mikor pedig mellette vagy, minden ugyanaz marad. Az is tökéletesen stimmel, hogy a leggyakrabban valamilyen ünnepnél (születésnap, karácsony, évfordulók, stb.) vagy számodra fontos eseménynél térnek vissza, mert akkor sokkal sebezhetőbb vagy.


Amit most csinál, azzal ismét előkészíti az újabb visszafogadását. A hirtelen kisangyallá változó emberke, aki minden káros dolgot letesz és azóta tökéletes az élete - és még téged is támogat, hogy megtalálod majd a szerelmet. Micsoda lélek! Természetesen kamu az egész, arra megy hogy puhítson és manipuláljon továbbra is.


Te magad írtad le, hogy évek óta már ez megy. Éveket rabold el az életedből és ezentúl is azon lesz, hogy ne felejtsd el, mert azt akarja hogy opció maradj neki. A saját kis kutyája, akit bármikor elővehet ha kedve van hozzá.


Addig fog veled szórakozni, amíg hagyod, vagy amíg amit te nyújtasz neki, azt más nem fogja jobban megtenni. De akkor is nagy eséllyel x idő múlva ismét felkeres, annak ellenére hogy úgy dob majd el mint egy félig égett csikket.


A csillagjegyek semmit nem jelentenek. Ha érdekel az ilyesmi, okés, nyugodtan lehet olvasni róla és biztos szórakoztató. Viszont hogy azzal a való életben semmire nem mész, az biztos. Arra koncentrálj, hogy a káros személyt zárd ki az életedből, ami azt jelenti, hogy ne beszélj vele soha többé és semmmilyen lehetőséget ne adj neki, hogy felvehesse veled a kapcsolatot. Lesz egy kemény időszak utána, mint minden szakításnál, de amit most csinálsz az annyi, hogy részt veszel az ostoba játékában. Tedd magad szabaddá és kezdj el végre élni.

2019. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Köszönöm a hozzászólásokat, próbálok erőt meríteni a gondolataitokból, és élni tovább az életem.
2019. szept. 26. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolat nem így néz ki.

Ahol szeretnek, ott nem kérdés, hogy hétvégén együtt mentek sétálni, moziba, kajálni, együtt főztök vacsorát, mentek boltba,együtt alszotok. Ő fogja a kezed, felvállal, felszabadulsz mellette. Nem kap dührohamot minden apró sz.. rért, nem veti szét ököllel a bútort, mert kiborítasz egy pohár vizet, eltörsz egy tányért, vagy csúnyán nézel rá.

Ilyen lenne a viszonzott szerelem, de ez pont nem az. Egy egoista majommal van dolgod-ennyi.

2019. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!