Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak sokszor vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak sokszor vannak sértő beszólásai, régen azt hittem, hogy majd idővel elmúlik de már eléggé zavar és rosszul esik sőt a haveromnak is beszólt és neki is rosszul esett, hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Nem válni akarok hanem azt, hogy ne sértegessen.

2018. jan. 25. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Még mindig nem lesznek a rosszfiúkból jófiúk, még akkor sem, ha kinyomsz fekve 100 kilót.
2018. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Nőröl van szó!
2018. jan. 25. 23:02
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarod kidobni a parasztot? Hát akkor szülj neki 2-3 pulyát és szenvedj életed végéig. Sok boldogságot.
2018. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Keményen szóljál rá, hogy sz okjon le, mert most már zavar. Bár, akkor lehet, hogy szívás; inkább mondd azt kedvesen, hogy fogja vissza magát, mert ezeket te nem poénnak veszed, nem annak fogod fel. És akkor meg lehet őrizni a kedves, szerető, szeretetteljes stílust.
2018. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet nem esett le mindenkinek de a feleségem a beszólogatós, akinek meg leesett annak köszi a választ!
2018. jan. 25. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
De miket mond?
2018. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kritizálja ha csinálsz vmit, beleokoskodik olyan dolgokba amihez nem ért de azt is sértően.
2018. jan. 25. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Figyi, beszelj vele, de nagyon fontos a hatarozottsag, a fellepes. Muszaj a tudtara adnod, mert max rosszabb lesz. :(
2018. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nem hiszem, hogy ez változni fog. Az első pár évben a barátom is nagyon kedves, figyelmes volt. Aztán nem tudom, mi történt, de megváltozott. Sokszor tett bunkó megjegyzéseket. Egy ideig tűrtem, abban bíztam, hogy majd változik. Nem változott... Rengeteg sértő megjegyzést kaptam az utolsó 1,5 évben. Próbálj vele beszélni. Nálunk hosszútávon nem lett jobb, el is köszöntünk egymástól.

21N

2018. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9: és kidobtad, vagy továbbra is vele vagy, de szüntelenül picsogsz?
2018. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!