Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok! Másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok! Másfél éve van kapcsolatom, d eugy érzem hogy nem tetszem eléggé a páromnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek:) 18 éves lány vagyok barátom 20! másfél év evagyunk együtt kevesebb veszekedéssel!

Tudom, hogy neki az ilyen "ribancos" lányok jönnek be...ilyne miniszoknya stb...szóvel értitek! én nem feltétlenül vagyok ilyen....és ezér tis gondolom h nem tetszem neki eléggé...!! Multkor elmentünk bulizni és a haverjának is van 2 éves kapcsolata és közbe a bulihelyne más lánnyal volt...hát róla is megvan a véleményem.... na és külön is szoktunk járni a párommal bulizni... most hogy engedjem el nyugodt szivvel igy amikor tudom h a haverjai milyenek??? és már mondtam neki de mindig mondja bizalom...:S de ez nem elég... egyszer már eljátszotta mert irt a volt barátnőjének myvipen üzit h nemtudnak talizni... meg mittudomén... elolvastam és nagyn kiakadtam de aztán sikerült "megbeszélni+ de ezzel eljátszotta a bizalmam azóta nem nagyon tudok megbizni benne pedig ez már fél éve volt! érzem h szeret de én nem tartom magam szépnek és ugy érzem mintha nem tetszenék neki... meg amugy is... ő nagy mell párti.. nekem meg kicsik vannak! ő lehet azt mondja hogy neki tetszenek...de akkoris...az emberbe bennevan az, hogy tudja h a párjának mi a gyengéje és nemtudja neki megadni és lehet máshoz ...értitek? lehet én cisnálok belőle ekkora ügyet...nemtudom... de ez mióta együtt vagyunk iy megy... talán én nem tudom magam elfogadni???

Kérelk segitsetek! a válazsokat köszönöm!


2010. febr. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem tetszenél neki külsőleg gondolod h összejött volna veled? azért nem hülye ő sem, h olyan csajjal jön össze, aki abszolút nem az esete.

azilyen miniszoknyás stb lánykák pedig sok pasinak bejönnek, de tartós kapcsolatra nemigen szokták őket használni. ha a pasid egyedülálló lenne, akkor valszeg az ilyen csajokat vinné ágyba, de mint kapcsolat, nemvalószínű h őket választaná.

téged választott, ennek megvan az oka.

2010. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először a legfontosabb, hogy ne csak feltételezés legyen, hogy úgy érzem, hogy nem tetszem neki az ilyenekből lesznek a veszekedések, miből gondolod h nem jössz be neki nem vagytok már annyit együtt fizikailag? amugy ha tényleg így érzed valami miatt akkor érdemes leülni és megbeszélni, mondjuk nálam mindig 1 lehetöség van amit szerintem el is játszott volna az illető az üzivel ha tényleg csak nem azért akart talizni velem mert egy régi ismerős
2010. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
illetve talizni azzal a csajjal a "velem" véletlen volt :D
2010. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság, hogy nem tetszel neki. Ha nem tetszenél neki, miért járna veled? Ez a "nem tetszem eléggé neki", és a "kicsi a mellem" dolog úgy látszik, a nők agyába van kódolva, és csak vért izzadva lehet onnan kitörölni. Ne agyalj ezen, mert addig-addig emészted magad, hogy teljesen bebeszéled magadnak, és rámehet a kapcsolatotok erre.
2010. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom is oda van a miniszoknyás r!bancos lányokért... Az első adandó pillanatban megnézi az összes szembejövő r!bancosabb csajt.

Ennek ellenére velem van már 2 éve, mert engem szeret.

Igaz, amikor találkozunk mindig próbálok csinosabb lenni, mint más napokon, szóval igyekszem...:)

Ha úgy érzed nem vagy elég szép a barátodnak akkor valahogy növeld az egódat! :) Mutasd meg, hogy számára te vagy a legjobb! :D

A bulizás kérdés... Szerintem, ha valakit szeret az ember nyugodt szívvel nem engedi el...

Próbálj arra összponzosítani, hogy nem hiába van veled a barátod már másfél éve. A pasiknak ezek a p!csák tényleg nem kellenek komolyabb kapcsolatra, de hát szeretnek nézelődni... El kell nekik néznünk ezt valahogy ! :D

2010. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!