Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mit kéne tennem? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem? Többi lent

Figyelt kérdés
Megismertem egy csodálatos lányt egy közös barátunk szülinapján. Már akkor nagyon jól elvoltunk és éreztem hogy ezt folytatni kéne. Végül a legnagyobb meglepetésemre ő írt rám. Beszélgetni kezdtünk többször találkoztunk egyszer nálam is aludt. Viszont az egyik nap el hívott beszélgetni és a semmiből az előző barátjára utalva azt mondta hogy nem áll készen kapcsolatra pedig előtte ettől a közös lány barátunktól csak jót hallottam vissza magamról. Rengeteg csalódás ért az elmúlt időben ezért az ezzel a lánnyal töltött percek számomra kincset értek és ezért most teljesen össze vagyok törve.. azóta amióta ez történt nem kerestük egymást (kb 2 hét) mit kéne tennem hogy enyhüljön a fájdalom? Úgy éreztem hogy végre megtaláltam azt akivel kialakulhat valami és most ő is csak belém rúgott végül. Én szeretnék nála tiszta lappal kezdeni később ha az egyáltalán lehetséges de egyenlőre nagyon össze vagyok zavarodva, és rettenetesen bánt a dolog. Mit tennétek a helyemben? 20/f

2019. szept. 27. 23:06
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
87%
Nem rúgott beléd,semmit nem ígért,meg is indokolta h még nem áll készen. Hagyj időt,lehet ha készen áll könnyebb dolgod lesz főleg ha szimpatikus voltál,kettőt viszont ne tegyél,ne zaklasd és ne őt okold a saját sikertelenségeidért.
2019. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz kicsit szarul fogalmaztam meg xd gondolom a megszokás.. és ha már eltelt egy huzamosabb idő mivel kéne elő állnom? Szimpatikus voltam neki mondta is hogy nem miattam történik ez most. Csak nem szeretne kapcsolatot kezdeni mert nem áll rá lelkileg készen.. csak nem értem hogy ezt miért nem mondta mielőtt elkezdtük.
2019. szept. 28. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem mondta,mert ezt felismerni mind időbe telik. Ennyire egyszerű. Ezért meg nem kene okolni. Nem húzta az agyad hónapokig. Ezt tiszteld benne.


Meg 20 évesen hova sietsz kapcsolatosdizni? Annyi időd van barátnőzni,mint a tenger. Nem muszáj kapcsolatfüggőnek lenni. Találd fel magad.

2019. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

1#-es, ne hülyéskedj már, nem állt készen a nő, persze, de ottaludni készen állt.


Kérdező, fura ez a nő, szerintem látja hogy belezúgtál és szimplán hülyít.

Azért volt az is hogy "legnagyobb meglepetésemre ő írt rám."

Tudod, egy nő két esetben ír rá egy pasira ilyen helyzetben. Amikor tuti biztos benne hogy pattanni fogsz rá, vagy ha nem akar tőled semmit, vagy mindkettő igaz.

Én a helyedben egy darabig teljesen hanyagolnám ezt a hölgyet, akkor még van esély hogy elgondolkodjon rajtad és elkezdj hiányozni neki.

2019. szept. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelmi életnek mindig része a reménykedés, s ha valaki reménykedik, akkor kiteszi magát a csalódások lehetőségének. Sajnos ez mindig benne van a pakliban, el kell viselni az efféle visszautasításokat, még az ennél jóval durvábbakat is, amikor például úgy ejt valaki váratlanul egyik napról a másikra, hogy korábban komoly kapcsolat volt közöttetek. Mondjuk az előző héten még füledbe súgja, hogy szeret és sosem fog elhagyni, aztán a következő héten minden indoklás és látható ok nélkül szakít veled. (Velem ilyen kétszer is megtörtént.) Tapasztalataim szerint a nők bizony néha meglepően gyorsan meggondolják magukat a párkapcsolatokban, például azért, mert belép egy másik férfi az életükbe, aki leveszi őket a lábukról. Ilyenkor az emberben mindig összeomlik egy világ, amit újra kell építeni. Azt javaslom, hogy most mondjuk három hónapig ne keress partnert, mert a benned élő fájdalommal ez nem tanácsos, különösen mert újra megégetheted magad, s azt már ehéz volna elviselni. Próbálj csak lazítani, barátok közzé menni, programokat csinálni magadnak, az élet más oldalait élvezni. Az emlék megmarad majd, de a fájdalom idővel enyhülni fog, türelmesen meg kell várni, hogy feldolgozódjon magadban a veszteség.
2019. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik része zavar? Mert az érthető hogy nem esik jól, de nem kell hogy bármi is zavarjon. Lehet még nincs túl rajta érzelmileg, de az is lehet hogy a másik férfit szereti és nem is lesz túl rajta mert még a férfi is szereti őt. Mikor megismerkedtetek még nem gondolta hogy ez így lesz. Ismerkedj mással, ne várj rá.
2019. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta gyűlöli az előző barátját mert rosszul bánt vele és ezért szakítottak végül. Nem hiszem hogy játszana velem mert jó néhány beszélgetésünk tért ki egy MÁSIK lányra aki tényleg játszott velem és megígérte hogy ő ilyet soha nem tenne velem.
2019. szept. 28. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Te egy másik lányról beszéltél neki több alkalommal?? Ezt egyik nő sem szereti!
2019. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még az elején tisztáztuk nagyjából hogy ki milyen állapotban vágna ebbe bele és én kész voltam elfelejteni azt a lányt ahogy ő is a barátját ezért tűnt minden tökéletesnek. Később már szóba sem került csak elvoltunk. Aztán egyszerűen csak tönkrement minden..
2019. szept. 28. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Így szerintem nem volt érdemes belevagni. Valószínűleg még a volt barátját szereti. Adni kell időt magatoknak.
2019. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!