Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk mindig utólag sopánkodnak, könyörögnek miután szakitottak?

Figyelt kérdés

Miért mindig utólag jönnek rá?

Érdekes a lanyoknak (legalabbis nálam) ez ugy van, hogy ha most nem fáj,nem hianyzik, akkor kesobb sem fog.



2019. szept. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Valójában sose a másik hiányzik, hanem a kép, amit elképzeltél róla.
2019. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Mert csak akkor érezzük valójában hogy mit veszitettünk el. A legtöbb pasi szerintem nem tudja rendesen felmérni hogy milyen szerencsés ha van barátnője. Legalábbis az átlag srácoknak. Nyilván aki pénzes, jóképű stb stb és minden hétvégén más csajt szed fel azt nem is zavarja egy szakitás.
2019. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem látják át, hogy milyen következménye lesz annak a viselkedésnek, ami a szakításhoz vezet.

Exemmel is ez volt, számtalanszor mondtam neki, hogy ne szarja le a kapcsolatunkat, ne vegye természetesnek, hogy ott vagyok vele.

Végül besokalltam, annyira elegem lett, hogy szakítottam és soha többet nem akarok vele újból összejönni.

Már nem tudok rá pasiként nézni.

2019. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert azt gondolják, hogy azért mert szeretjük őket mi mindig ott leszünk nekik.Nekem is elegem lett és olyan párt választottam, aki törődik velem, szeret és megbecsül.
2019. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak meggondolatlanabbul viselkednek, nem feltétlen terveznek a jövőre.
2019. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem a fenéket.

Ti nők sem vagytok másabbak.

2019. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nalam ugyanaz van, amit a 3.kommentelo leirt! Most hogy vege, irogat hogy megbanta hogy igy viselkedett stb stb... De már nem tudok neki hinni, tobb esélyt is kapott, nem elt vele szoval ennyi volt.
2019. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Velem is ez van egyébként.
2019. szept. 28. 19:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Több exem is most könyörög, de amikor még együtt voltunk le se sz@rtak szinte..
2019. szept. 28. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosítani nem lehet. Sok lány is a vonzó, őket kihasználókat választja, majd miután csak egy éjszakára kellettek, mennek sírni azokhoz, akik reménytelenül szerelmesek és mindent megadnának nekik, de csak lelki szemetesládaként használatosak olykor.

Szakítás után jön egyfajta gyászfolyamat (veszteség ez is), nagyon-nagyonhiányzik a másik, meghalt a kapcsolat.

2019. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!