Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A haverom és a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom és a barátnője szakítottak és azóta mintha elkezdett volna "homokosodni". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta jó haverom, szinte gyerekkorunk óta, de furcsán néz rám, mint aki el akar kapni, nem érzem magam biztonságban.

2019. júl. 15. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Jó haver lehetsz...

(Egy nem homofób hetero)

2019. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Én színvak vagyok kívül-belül. Minden embert ugyan az a váz tart össze.

Az égvilágon semmi probléma nincs azzal, hogy az embereknek különbözik az ízlése.

Ha esetleg biszexuális és bejössz neki az már rég kiderült volna. Nem gondolod?

Lehet, hogy magadról sem tudsz mindent. És ha teljesen más leszel 10 év múlva? Nem tudhatod.

Nehogy már egy ilyen miatt menjen tönkre egy ilyen hosszú barátság.

Lehet 1000 haverod, ha egyetlen egy igaz barátod van az már bőven elég.

"Nem akarok veled balhézni, de ne nézz így, mert én így nézek a lányokra érted"

Aztán lehet csak felfedezett benned valamit, amit eddig nem vett észre esetleg irigyel.

Szerintem meg tudjátok ezt beszélni. Nehezen, de meg lehet.

2019. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy ő most a szakítás óta mindenkit el akar kapni, aki él és mozog, jobb ha gyorsan becsajozik akkor.
2019. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
MIGIRIMIGIRI
2019. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!