Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is szakitottak mar kulso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szakitottak mar kulso miatt?

Figyelt kérdés

Nem csak ezen mult a dolog de probaltunk exemmel ujra kibekulni mert korabban rajtunk felig kivul allo dolog miatt mentunk szet.

Nem hezitalok csak kivancis lennek masok velemenyere hogy en tolom e tul ezt vagy tenylegesen ezt figyelembe kell vennie a masiknak?


En egy nagyon dekorativ csaj vagyok, ezen felul meg sokat is adok a kulsomre mint minden no szeretek csinosan oltozkodni es nem vagyok rest elfogadni a bokokat es a pillantasokat sem:) Ugyanakkor a kapcsolataimban torekedtem arra hogy kulso-belso arany 50-50% legyen...

Ez azert 50-50% mert korabbi kapcsolataimban ahol elbillent az egyensuly egyik iranyban ez foleg a belsore ertem mindig veszekedtunk mert feltekenysegi jeleneteket rendeztek a palijaim ha valahol szorakozni vagy kikapcsolodni voltunk.

Jelen helyzetben sem volt maskepp, es egyebkent minden mashoz nagyon jo izlessel rendelkezo palim volt de az oltozkodese meg a testehez valo viszonya szornyu volt.

Elnyutt fakult ruhak amiknek az osszeparositasarol mar nem is beszelek, teste mindene elhanyagolva annyit sikerult kicsikarnom belole hogy a frizurajat amit szeret viselni olyan fazon hogy ket hetente fodrasszal frissiteni kell mert ugy nez ki normalisan.

En ennek bekulesunkkor hangot is adtam hogy nekem ez igenis fontos hogy meglehessen jelenni az illetovel es ne a magyarazast hallgassam en vagy a masik idegen ember akinek a szeme rajtam akadt.

Ez miatt nem is igazan tudtam hozza mar vonzodni mert nekem no letemre nem elef az hogy joszivu valaki es akkor mar szexualisan megkivanom. Ugyanugy nekem is van szemem es szeretem a vonzo dolgokon rajta hagyni a szemem.

Valogathattam ossze neki ruhakat amikben nagyon jol nez ki megsem hordja azokat pedig az o beleegyezesevel lettek kivalasztva.


Meg egyszer leirnam hogy nem csak ezen mult a dolog de ez volt ire a pont hogy szorakozni mentunk volna egy igenyesebb helyre a fovarosban mikor jott ertem es meglattam..... tulzas nelkul mondtam hogy nem megyek vele igy sehova mert a forgatokonyv az lett volna hogy nem ereztuk volna jol magunkat mert o ugatott volna a fasziknak akik bamulnak..... en meg csititgathattam volna hogy fejezze be. Egy fakult kinyult egyszinu felsoben es egy szinten ugyanolyan szinu fakult kinyult nadragban jott egy kopott gumi papucsban......

Mint aki pizsamaban van. En ki is akadtam ea hangot adtam a velemenyemnek de o volt felhaborodva hogy kit erdekel a kulseje annak ellenere hogy uj ruhakat vettunk neki plussz meg segitettem is neki hogy kit vegyen fel ami kifejezetten jol all neki.

En termeszetesen “hoztam” a formam es alkalomhoz es magamhoz illoen probaltam magambol kihozni a maximumot.


Nalatok mekkora aranyban befolyasolja a kapcsolatotokat a partneretek kulseje?


Szerintem x ido utan meg jobban szamit az hogy minel jobban tetszeni akarjunk a masiknak meg ujat mutatni....


Koszi a valaszokat!


2019. júl. 22. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De minek jöttél vele össze először?
2019. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mint irtam tobbre tartottam a szemelyiseget.... illetve arcra egy jokepu hapsi. Csak osszesegeben nem voltam elegedett a kulsejevel. De szemet hunytam.....
2019. júl. 22. 14:45
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Itt a probléma az, hogy a párodra/exedre akarod ráerőltetni a te akarod és személyiséged. Azért mert valami téged zavar, az nem biztos hogy a másikat ugyan úgy zavarja. Mindenki magából indul ki és ami nem tetszik a másikon azt az ember önmagában még nem tudta elfogadni vagy feldolgozni, illetve az nincs meg. Azzal hogy igényes vagy, adsz magadra, foglalkozol a külsőddel egyáltalán semmi probléma nincs mivel a lényeg hogy magadnak felelj meg, de olyat ne várj el hogy a párod mindig tökéletesen nézzen ki és a toppon legyen folyton, elég ha önmagának megfelel esetleg tanácsokat adhatsz de ne erőltesd rá azt amit te szeretnél mert nem biztos hogy a másik úgy gondolkodik mint te.
2019. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Primitívség, természetesen nem. Ennyire sztem senki se felszínes.


..beleolvasgattam a hosszúba.., te az vagy.

2019. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez felszínesség. Mit tettél volna ha majd őszülni,ráncosodni kezdett volna később a párod?
2019. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy okos nő hosszú távú kapcsolatban nagyon ügyesen tudja alakítani a társa öltözködését... és nem, nem úgy, hogy lecseszi, ha nem felel meg neki, hanem pl. elmennek együtt vásárolni, és dicséri, ami szerinte jól áll a párjának, vagy vesz neki olyan holmikat, amik az ő ízlésének megfelelnek és megint csak: dicséri!

De ez kb. mindennel így van, azt kell megerősíteni a másikban, ami bejön, nem pedig kritizálni.

Egyébként meg ilyen szinten engem nem érdekel a férfiak külseje. Ha valakinek nagyon nem jön be a stílusa, akkor eleve össze sem jövök vele, de utólag biztos nem kritizálom.

Volt már olyan, hogy a párom olyan dolgot művelt magával, ami nekem nagyon de nagyon nem jön be, ráadásul nem is könnyen visszacsinálható dolgot (frizura). Akkor is csak annyit mondtam, hogy "nekem jobban bejön, amikor ilyen és ilyen a hajad". De mivel szerettem, elfogadtam, hogy átmenetileg épp nem a legvonzóbb számomra.

2019. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hatos. En pont ezt tettem. :) egyutt mentunk el vasarolni es csak olyan euhat vettunk amik mindkettonknek tetszettek! :)


De egyebkent korabbi valaszadoknak hozzatennem ha primitiv vagyok es felszines legyen igazatok bar mint irtam nekem ezekbol tapaaztalataim vannak es tobbet ia adok a azemelyisegre mint a kulsore de legyen igazatok.... De akkor kedves valaszadok ti pedig ertetlwn buta emberek vagytok ugyanis sehol sem irtam azt hogy az en elmenyemre kell velemenyt nyilvanitsatok ugyanis ott sehova nem raktam kerdoszot es kerdojelet a mondatban.

A kerdesem par sorral lentebb van. Ami objektiv velemenyt kivan. :)


Koszi a valaszokat!

2019. júl. 22. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
# 7: A hozzászólásomnak a másik része felett átsiklottál! Azt is írtam, hogy DICSÉRD, de ne KRITIZÁLD! Ezt a részét viszont a jelek szerint nem alkalmazod...
2019. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akik meg megjatszak magukat rengeteg igenytelen testalkatahoz elonytelenul oltozkodo holgyet ismerek akik garantaltan fuggetlenek ha valaki nem talalt maganak szamara part koztuk nyugodtan mazsolazhat ha benneteket kicsit sem hat meg a kulso.....:)
2019. júl. 22. 15:05
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél egy bábut akit öltöztethetsz. Ne eröltesd rá az ízlésed a pasikra!
2019. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!