Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek melyik megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik megoldás a jobb?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátnőm akivel 3 év után szétmentünk. Pont holnap lesz 2 hónapja, hogy külön mentünk. Az érdekelne, hogy szerintetek igaz e a következő dolog amit rólam írt.

Ugye azért mentünk szét mivel nagy eséllyel megcsalt de egyértelműen nem derült ki de amint szétmentünk már össze is költözött egy sráccal. Van egy közös ismerősünk akinek azt ecsetelte a lány, hogy tök gáz vagyok hogy 2 hónap alatt nem vakartam össze senkit. Szerintetek ez baj?



2019. okt. 5. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a gàz, hogy nem szarod le vastagon mások véleményét.
2019. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Most milyen megoldásra gondolsz? Valószínűleg már rég haldoklott a kapcsolat, mire szakításra került a sor. De gondolom most azt várod, hogy mindenki elhordja mindenféle ribinek az exedet. Jó szórakozást hozzá.
2019. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem. Igazából azt várom, hogy Afd nyerjen Németországban és akkor talán az Európai Uniónak lesz jövője.
2019. okt. 5. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne foglalkoznod az ő szánalmas véleményével. Rám azt mondták, beteges vagyok, de tudom, hogy ez nem igaz. Szóval pont lesz.. rom, akinek nem vagyok jó, az menjen is!
2019. okt. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!