Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek melyik a...

Lányok, szerintetek melyik a jobb/kevésbé ciki megoldás?

Figyelt kérdés

Este fősulis buliba megyek, előtte pedig a koliban alapozunk a csajokkal. Szoknya lesz rajtam meg bokacsizma, viszont harisnya kérdésben nem tudok dönteni. Vagy egy vastagabb fekete jöhet szóba, vagy egy vékony átlátszó (szintén fekete). A vastagot én még kicsit korainak érezném, sokszor még a vekonyak is melegek, ráadásul inni is fogunk, meg táncolni, nem lenne praktikus ilyenkor még szerintem. A vékonnyal meg az a bajom, h csúszkál tőle a lábam a bokacsizmámban, ráadásul fázik is benne úgy, tehát kéne még egy zoknit is húznom rá. Nyilván, olyat, ami nem látszik ki a csizma szára alól, viszont a koliban le kell venni a cipőket. Nem tudom mennyire számít cikinek, a harisnyára zoknit húzni, mindenesetre, engem nagyon zavar a látvány, eléggé bénának érzem. Viszont a vastag harisnyát is ilyenkor. Szerintetek, melyik a kevésbé gáz a kettő közül? Csak mert sok lányt nem ismerek akik ott lesznek, és nem szeretném, ha az lenne az első bemyomásuk, h de gáz vagyok.

Köszi ha valaki tud segíteni. Kb még 40-50 percig aktuális a kérdés, utána már mindegy, mert elindulok.


20/l



2019. szept. 19. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én a vastagot venném. Éjszaka vagy hajnalban hideg lesz.
2019. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A vékonyat felveheted zoknival, maximum leveszed a zoknit a bokacsizmaval együtt és beleteszed a csizmàba :)
2019. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Vastag
2019. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is pont annyi idős vagyok mint te és állandóan zoknival hordom a nylon harisnyát szintén a csúszkálás miatt. Szerintem egyáltalán nem gáz :)
2019. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2019. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most értem haza. A vékony mellett döntöttem végül, és úgy csináltam, ahogy a 2-es válaszoló tanácsolta, a cipővel együtt levettem a zoknit is, amíg a koleszban voltunk. Mondjuk tenyleg eléggé fáztam haza fele, viszont bent a helyen szörnyen meleg volt, így is eléggé megizzadtam, a vastag harisnya rosszab lett volna, mivel az tovább marad nyirkos. Amúgy se volt senkin vastagabb harisnya, mindenkin (aki nem nadrágban volt) csak ugyanilyen vékony, de olyan lány is volt, aki harisnya nélkül volt. Mindegy, a lényeg, h jó kis este volt, most pihenek egy kicsit, aztán majd délután még visszamegyek a koliba, mert maradt még egy kis pia, ami mellett átbeszéljük a csajokkal a történteket. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2019. szept. 20. 05:15
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
És túlélte a harisnyád?
2019. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Na megint egy fétises!


Beszharás mekkora gond ez a rhohadt harisnya, milyen szín , milyen vastag, legyen e rajta zokni avagy sem.

Egy pasi nem szharakodik ennyit egy khúrva zoknival.

2019. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!