Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mennyire vagytok jóban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok jóban az exetekkel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Néha osszejarunk, de erzelmileg semmi..

Nem igazan érdekel már a magánélete, viszont vele volt a legjobb az agyban, igy nem tudok ezen a téren elszakadni tőle..

2019. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek dolgain kívül nincs megbeszélni valónk .

F36

2019. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
A többségükkel semennyire.
2019. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Végképp. Ha nem lenne gyerek eszembe sem jutna soha az életben többé. Így némileg muszáj kommunikálni de csak a szükségeset.


Egy exel sem tartom a kapcsolatot. Van akivel kijövünk és ha véletlen találkozunk akkor dobunk pár szót de ezek tényleg véletlenek. Ha az élet úgy hozná, hogy többet nem futunk össze sosem keresném az biztos. És szerintem kölcsönös is.

2019. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatok közt nagy a különbség és a szakítás okai közt is.

Ez magasan befolyásolja h utána hogyan állok hozza. A szívednek nem hazudhatsz.

2019. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Azzal az exemmel, aki átvert, lehúzott, szemétkedett, azzal most már rejtett kapcsolatban vagyok, szívatom, hírét keltem, de nagy részéről nem tud, hogy én állok a háttérben. Élvezem, ha rossz perceket okozhatok neki, de még közelében sem vagyok annak a sok szeméts3gnek amit tőle kaptam a "kapcsolatukban". De veri az élet is, meg a többi károsultja.


Másik exemmel akivel csak úgy elmúlt, nem beszélünk többé, nem találkozunk.

2019. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes ismerősi viszony kb. Szakítás vagy kapcsolat milyenségétől függetlenül minden exemet értékes, jó embernek gondolom, de érzelem régen nem fűz hozzájuk. Ha összefutunk beszélünk pár mondatot, néha egy-két like facebookon de ennyi. Az alap emberi viszonyt megtartottuk de az, hogy jóban lennék bármelyikőjükkel erős túlzás.
2019. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Legtöbbjükkel semmilyen. Ha találkozunk, köszönünk, felszínes beszélgetés, elköszönés. Eggyel vagyok jóban, de az a kapcsolat nem is tartott sokáig, mély érzések se voltak egyikünk részéről sem. Mindketten egy elég rossz kapcsolatból jöttünk ki nem sokkal előtte, és afféle búfelejtő volt inkább mindkettőnknek. Vele azóta kifejezetten baráti a viszonyunk. Normálisan váltunk el, és kb 1 évvel később kezdtünk újra beszélgetni. Néha összefutunk, iszogatunk, dumálunk, tudjuk mi van a másikkal, hogy halad az aktuális kapcsolatában (nem túlrészletezve, csak hogy megvagyunk, vagy vannak gondok, tervezzük-e komolyabbra fordítani), munkahelyi dolgok, ilyesmik. Mintha sose lett volna köztünk semmi. Párjaink tudják, hogy exek vagyunk, mindenki be van mutatva mindenkinek, teljesen tiszta és őszinte a dolog.
2019. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy exem van, akivel olyan a kapcsolatom, hogy bármikor bármit elmondhatok neki. Néha összefutunk egy kávéra, ha egyikőnknek van valami gondja, amit meg akar beszélni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mint pár nem működtünk, így a végén egyikőnkben sem maradtak sérelmek. Barátként viszont tökéletesen passzolunk.

Nem sok exem van, de közülük senkire nem haragszom. Köszönőviszony, pár szó, ha találkozunk.

2019. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Egyikkel sem vagyok jóban. Majdnem az összes exem össze akart jönni megint/össze akart járni, amint a legkisebb hajlandóságot mutattam arra, hogy tartsuk a kapcsolatot.

Szerintem ez egészségtelen és szükségtelen. Ha szakítok valakivel, nem szeretném, ha utána is próbálkozzon folyamatosan, vagy tettesse, hogy "jóban vagyunk" aztán megint udvarolni kezdjen és úgy viselkedjen, mint aki mindent tud rólam és sose senki nem ismerhet jobban mint ő és emiatt bármilyen kötelességem lenne feléjük.


Én nem tartom jó ötletnek az ilyesmit, azt sem mondom, hogy utálkozva kell elválni, mert az sem civil viselkedés, de kevés helyzet van, amikor szerintem működhet az ilyesmi szakítás után. Nekem még nem volt ilyen helyzetem.

2019. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!