Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire vagytok jóban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok jóban az exetekkel és mennyire próbálkozik vagy próbálkoztok még nála?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Rosszban nem vagyunk, de nem beszélgetünk, nem foglalkozunk egymással.

Dehogy próbálkozunk, okkal lett vége a kapcsolatnak.

2017. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semennyire
2017. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Olyan semmilyen a kapcsolatunk, se különösebben jóban, de rosszban sem vagyunk. Szülinapokkor felköszöntjük egymást, meg ha utcán összefutunk, akkor dumálun pár szót, de ennyi.

Nincs próbálkozás senki részéről.

2017. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elsővel néha beszélgetek,de neki kapcsolata van,szóval egyikünk se akar minden áron visszaszambázni a másikhoz.

Másodikkal nem nagyon,de nem is utálatban váltunk el.

Harmadik letiltott.

2017. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a 3-asnak.
2017. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy a legszívesebben leköpném a rohadt aranyásó ribit, ha találkoznék vele. De persze eszem ágában sem lenne vele találkozni, se beszélni.

Viszont sajnos még van egy közös házunk, amin meg kell osztoztunk, emiatt néha muszáj vagyok találkozni meg beszélni vele, és muszáj vagyok úgy tenni, mintha emberszámba venném, de nagyon nehéz, mert két szót szól, és már felrobbanok belül, annyira gyűlölöm.

2017. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jóban lennénk, de már nem beszélünk.


Nem próbálkoztunk mjkor beszéltünk még.

2017. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elsővel évente 1-2-szer beszélünk facen pár mondatot.

Másodikkal néha beszélünk amikor összefutunk. Volt, hogy próbálkoztam, volt, hogy ő volt összezavarodva, de mára már teljesen eltávolodtunk egymástól.

Harmadikkal néha beszélünk facen, de az nagyon rövid ideig tartott.

2017. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudok egyikről sem, ha sok idő telt el és nem találkoztunk, szerintem meg sem ismerném őket.
2017. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel...
2017. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!