Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagytok az exetekkel?

Figyelt kérdés
Szoktatok beszélgetni vele? Ha segítséget kérne segítenétek neki? milyen véleménnyel vagytok róla? megbántátok? összejönnétek vele újból évek múlva? az elsőt tényleg igazán szeretted, mint ahogy soha senkit? :)

2014. júl. 20. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok velük ha kell segitség segitünk egymásnak de sose jönnék ujra össze egyikkel sem, nem is érzek irántuk semmit csak barátok..
2014. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha. Igen, segítenék, mert ha kéri nem véletlenül kéri.

Semmi különöset nem gondolok róla, közömbös.

Nem bántam meg, tanultam belőle.

Nem jönnék vele össze mert nehéz lenne újból megismernem és elvonatkoztatni attól amilyennek korábban megismertem, persze nem lehetetlen hogy meggyőzzön, de ezzel ő is így van gondolom.

Első volt és igen, nagyon szerettem.

2014. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1,5 hónapja dobott ki, 3 hete nem beszélek vele és nem is tervezem. le van blokkolva mindenhol a haverjaival együtt.

ő volt az első minden tekintetben és igen, sosem fogok így szeretni bárkit is.

a jövő nem tudom mit hoz, de valszeg soha nem leszek vele már együtt, mert nem szeret.

2014. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összessel jóban vagyok,beszélünk,haverok vagyunk. Egyedül egyről hallani sem akarok,és szeretném örökre elfelejteni. :D
2014. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, sose késik, mindig időben jelenik meg az x a monitoron, gördülékeny kapcsolat.
2014. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk a kapcsolatot, de nem azért, mert rosszban vagyunk, egyszerűen csak elváltak útjaink. Ha valahol összefutunk jól elbeszélgetünk, de nem folyunk egymás életébe, dolgaiba.
2014. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem... Abszolút nem vagyok jóba egyikkel sem.. Köszönő viszony.. De nem zavarja ez a helyzet semelyiket meg engem se.. Kész vege, de azért köszönünk..bár ha nem köszönnénk egymásnak se lenne semmi
2014. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyunk jóba.Pedig a kapcsolatunkban hű társa voltam.Nem beszélünk semmi formában,pedig milyen jó is volna!Persze ha segítség kellene neki,rögtön ugranék.Igen összejönnék vele,de erre 0 már az esély.

Az első szerelmemet nem szerettem,jó ez így durván hangzik.Mondjuk úgy,akkor bakfis lányként nem a fiú hanem a szerelemnek az érzése ejtett rabul.

2014. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!