Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjátok a kapcsolatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok a kapcsolatot a volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy elég hosszú kapcsolatnak , és az érdekelne, hogy tartjátok a kapcsolatot szakítás után? Vagy egyszerűen el sétáltok egymás mellett ?
2019. okt. 15. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészségesebb, ha nem tartok kapcsolatot egyikkel sem. Gyorsabban gyógyul az ember, hamarabb tudja túltenni magát a szakításon. Egyik exem a mai napig keres, sokáig ezzel feltépkedte a sebeket.
2019. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefutunk nem sétálok el mellette. Köszönök, megkérdezem, hogy van és szép napot kívánok. Viszont szándékosan nem keressük egymás társaságát.
2019. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Köszönni köszönök, mert nem vagyok bunkó, de nem érdekelnek.
2019. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rá sem nézek...
2019. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a gond nem rég szakítottunk ( ő velem ) és nagyon fáj hogy nem érdeklődik hogy érzem magam vagy mi van velem annyira fáj

... arra is gondoltam hogy talán majd idővel meg bánja nem azt szeretném hogy újra kezdjük mert abból már jó biztos nem lesz csak fáj hogy a " nagy szerelem " és a szép szavak ennyit értek számára hogy egy qur*a SMS sem érdemlek.

2019. okt. 16. 05:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező, ilyen szinten ne akard, hogy keressen, többet árt, mint használ.

Lehet, hogy akkor jó èrzès, hogy èrdeklődik utánad, de pont emiatt csak nehezebben tudod vègleg elengedni, ès túl lenni.

Semmi èrtelme szakítás után keresni egymást, meg bratyizni. Akkor az a legjobb, ha nem beszèltek. Ez sokkal inkább a te èrdeked is.

2019. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek Kérdező, miért akarod, hogy keressen ilyenkor? Pont, hogy ezzel tesz szívességet neked, hgy nem keres, mert így nem hiteget és hamarabb túl tudsz lenni az egészen.
2019. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig próbálkozik ezzel a szerencsétlen, pedig 1,5 éve szètmentünk és egy éve már együtt vagyok a jelenlegi párommal. Ott rohadjon meg ahol van. Átvàgott, lehordott mindennek, kidumàlt és szerintem meg is csalt, ilyem ember nem kell az életemben.
2019. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 A helyzet az , hogy inkább ki jöttem külföldre " felejteni " de úgy érzem nagyon össze vagyok törve igen ő is ki beszél most mindenkinek szerintem... Nem tudom hogyan tudnám ki verni a fejemből túl hirtelen jött minden .. ( olvasók, vezetek , sétálok, zenét hallgatók , megyek a természetben) egyszóval mindent próbálok, de sajnos annyira be van " rögzülve " hogy már el viselhetetlen nem tudom már mit tegyek pszichológushoz nem szeretnék menni ! Majd idővel talán jobb lesz ? Nem szeretném ezt érezni... éjszakákat nem tudok aludni nem lépek se fbre se insta abszolút sehová csak hogy ne is lássam hogy " elvan" provokál direkt tesz ki mindent hogy " milyen boldog vagyok " ez annyira zavart ( zavar ) hogy napokig fel sem lépek sehova ... annyira össze vissza vagyok :( ....
2019. okt. 17. 01:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó, de mi volna abban az sms-ben, amit hiányolsz?
2019. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!