Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjátok a kapcsolatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok a kapcsolatot a volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy elég hosszú kapcsolatnak , és az érdekelne, hogy tartjátok a kapcsolatot szakítás után? Vagy egyszerűen el sétáltok egymás mellett ?
2019. okt. 15. 15:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindegy aki nincs benne az nem értheti.
2019. okt. 17. 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

De èrtjük. Azt gondolom valamennyiünk voltunk már ilyen helyzetben, mind a kèt oldalon. Èn is úgy voltam vele, hogy tudtam hogy èrez a másij, ès nem akartam keresni, nehogy fèlre èrtse, ès azt higgye, hogy...

Èrtem èn, hogy jól esne az önèrzetednek az èrzès, hogy "de jó, èrdeklem". Csak èppen ez az egèsz semmire se jó, sehova se vezet. Csak visszatart. Tapasztalatból tudom. Felkavar, akaratlanul is elkezdesz kombinálni, remènykedni. Gátol abban, hogy vègleg elengedd, ès lezárd lelkiekben.

Ilyenkor az a legjobb, ha bèkèn hagyjátok egymást. Nem arról van szó, hogy nem èrdemelsz meg egy "hogy vagy?" kèrdèst sem. Hanem hogy felesleges. Mindkettőtöknek ez a legjobb, de pláne a "szenvedőbb" fèlnek, jelen esetben neked.

Ha zavarnak a posztjai, akkor tiltsd le, vagy töröld az ismerőseid sorából, ès könnyebb, hogy nem látod.

2019. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11, pont ugyanebben a helyzetben vagyok, hogyne értenék. Vége
2019. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitok :) igen igaz is végre el jutottam arra a pontra, hogy semmi értelme nem lenne , és még rosszabb lenne ha írna vagy én neki köszönöm szépen tényleg sokat segítettetek!
2019. okt. 18. 00:25
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező it most mély levegőt kell venni és túlélni. Az exem anno pont a kezdeti figyelmességével vett le a lábáról. Aztán kierült hogy eléggé öntő, megcsalt, stb. Pokolian hiányoztak ugyanazok az üzenetek, amiket írsz. Képzeld, én kaptam ilyeneket. De rosszabbul éreztem magam min előtte. Mert ő csak a lelkiismeretfurdalását akarta ezzel csillapítani, hogy "érdeklődött".

Erősen vallom, hogy ha akkor egy ideig nem lettem volna gyenge és letiltom, akkor hamarabb túlléptem volna az egészen. Így csak hónapokig visszadobott a szakítás első fázisába és piszok mód szenvedtem.

Én hülye reménykedtem, hogy én kellek, holott nyilván nem, mert megcsalt (próbált könyörögni, hogy vissza akar jönni, de ezek után minek?!)

2019. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó igazad van nem éri meg! Nem is keresem , és már azt sem várom, hogy ő keressen .
2019. okt. 19. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!