Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ti szakítanátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szakítanátok csak azért a barátnőtökkel mert nem tudja mi áll a Sargentini jelentésben? Vagy keveri Mandelát Morgan Freeman-nel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
miről beszélgetünk? pl mik a közös terveink,céljaink,mit tervezzünk hétvégére,hova menjünk kirándulni,mit nézzünk meg a moziba,stb,stb.tudod mint más normális párok.
2019. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem. Politika szóba sem jön? Soha? És a választások alatt?
2019. okt. 15. 22:54
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
minek jöjjön? mi változik? egy trágyadomb marad ez az ország,igyis-ugyis.élén tolvajokkal.kár rá időt pazarolni.
2019. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#12, mi gyakran beszélgetünk politikai témákról is. De Mandela, mint téma pl. nem jött elő az önkormányzati választás alatt.
2019. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Én most hallok először Mandeláról és Morgan Freemanről is. A Sargentini jelentésről akkor sokat olvasgattam, de már nem emlékszem rá, mi volt az pontosan. Viszont én is tudnék olyan dolgokat mondani másoknak, amikről meg ők nem hallottak még soha.
2019. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként nem szívesen jönnék össze olyan pasival aki nem tudja mi áll a Sargentini jelentésben, pláne ha ennek ellenére véleményt formál róla (mert az akkor tuti más emberek véleménye és nem az övé) és ha Mandelát Freemannal keverné, azon is dobnék egy hátast. Pedig nem vagyok politológus, de van azért egy általános műveltségi szint....kiábrándulnék a ilyen lenne, de ettől még nem dobnám.
2019. okt. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A párom szereti és érti a politikát, én nem. A választások alatt meghallgattam a véleményét, néha hozzáfűztem ezt azt amit össze csipegettem a netről, tévéből, de tudja, hogy engem nem hat meg ez a dolog. De meghallgatjuk egymást. Nekem is vannak olyan témáim amik őt annyira nem kötik le, de figyel ha beszélek és raktároz annyit, hogy később is értse miről vakerolok.
2019. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
:D Figyu, a Sargentini jelentésben még én sem tudom, hogy mi volt, pedig engem még érdekel is annyira a politika, hogy követem. Ha a csajom meg lemorganfreemanezné Mandelát, ott venném el feleségül :D A csaj már ennyiből is jó arcnak tűnik, viszont te nem a legélesebb kés vagy a fiókban :(
2019. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nyilván "jó arcnak tűnik"... tényleg van abban valami, hogy minél sötétebb egy nő annál nagyobb pozitívum a férfiak számára, főleg ha kisportolt testtel párosul akkor telitalálat.
2019. okt. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!