Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Morgan Freemannel kapcsolatos...

Morgan Freemannel kapcsolatos hírek igazak?

Figyelt kérdés
Régóta nézem az "isten nyomában Morgan Freemannel" műsorát és nem olyan embernek látszik aki bárkit is megerőszakolna, vagy fizetne érte.

2018. máj. 31. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A média szereti felfújni az ilyen dolgokat.
2018. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Todboy ***** válasza:
83%

Nem értem honnan vetted ezt, senki nem gyanúsítja nemi erőszakkal. Még az origón sem olvastam ilyesmit.

Annyi történt, hogy a saját humorának áldozatává vált. Nőket masszírozgatott amit ő jópofának tartott, a nők meg nem. Vicceskedő, határokat súroló megjegyzéseket tett, amit ő bóknak nevezett, a nők pedig nem így értékelték a helyzetet. Ennyi történt.

2018. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nagy franc az öreg, rengeteg ilyen idős palit ismerek, és a lányok, akiknek csapják a szelet, tetszik nekik.

Kivéve a fapna, életunt femináciknak, akik minden egyes férfi közeledését egy halálos terrorfenyegetésnek vesznek.

Csak magukat nevettetik ki, nagyon szánalmas mindegyik.

[link]

2018. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az USA-ban már azért is feljelenthet egy nő, ha előre engeded pl. egy ajtóban.

Ráadásul a feljelentés előtt kb. 20-30 évet gondolkodnak.

Nagy ám az állatkert...

2018. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

En lattam azt a szoban forgo interjut, ahonnan a “riporterno” erot meritett a vadaskodashoz. Valamelyik filmjet promozta ket szinesztarsaval es egy terhes no kerdezgette oket. Erre Michael Caine elmondott egy tortenetet, hogy milyen kellemetlen szituba keveredett, amikor egy not terhesnek nezett es gratulalt neki, holott nem volt az. Erre kissebb kuncogas a resztvevok reszerol es Morgan Freeman megjegyzi “ott lettem volna”, mikozben a “riporternot” nezi.

Ezt az a csodalatos tehettseggel megalldott “ujsagiro” magara vette es elkezdte kavarni a szart. Most mar ott tartunk, hogy valakinek a derekara, meg a vallara is ratette a kezet es emiatt mar lassan megint keresztre lesz feszitve valaki, aki amugy nem biztos, hogy ezt erdemelne.


Kicsit tul lett tolva a metoo bicaj, de mivel polkorrekt a dolog ezert a kutyat nem zavarja.

2018. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!