Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párotok nálatok lakna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nálatok lakna, és kideülne hogy megcsal, akkor engednétek hogy nálatok maradjon még éjszakára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pont nincs otthon a párotok, és ti estefele rájöttök hogy megcsalt elég csúnyán. Aztán hazajön, kozlitek vele hogy tudtok a dologról és szakítotok. Ő ezt elfogadja, de késő este van, és nincs hova mennie, ezért megkér hogy maradhasson még egy éjszakát. Megengednétek? a lakás kicsi, se másik ágy, se egy kanapé, se egy szivacs, és mivel a hideg földön nem aludhat, így egy ágyban kéne aludni is..

2019. okt. 16. 21:59
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
47%

Van az a hideg föld, amire mehet aludni.


Max egy éj, és szvsz.

Bár személy szerint én, ha bármi fennforgás volt, átküldtem a másik szobába, ott lehetett alukálni, macskástul.

2019. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Biztos hogy nem.

Ilyenkor jo lennel?

2019. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
89%
Egy frászt, aludjon annál akivel megcsalt!!!
2019. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 de sok év van mogottetek, es tenyleg nincs hova menni, és másnap melózik
2019. okt. 16. 22:08
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, h alukálni tudott volna. Magamat ismerve, a kékfény következő adásában szerepeltünk volna, én mint gyilkos ő meg, mint áldozat. :DD
2019. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Savlekotő ***** válasza:
88%
Menjen ahhoz akivel megcsalt.
2019. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De ha nemtud ahoz menni akivel megcsalt mert ő messze lakik, és nemtud elmenni hozzá éjszaka.
2019. okt. 16. 22:13
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Erre valószínűleg azelőtt kellett volna gondolnia, hogy megcsalt. Ki nem szarja le, hogy van-e hova mennie? Ha ő nem tisztel, ő nincs tekintettel rám és mással kefél akkor én sem leszek tekintettel rá. Felőlem mehet a parki padról is dolgozni. A tetteknek következményei vannak. Aki nem 5 éves az számoljon ezzel.
2019. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem! Nem érdekelne, hogy messze van a szerető, nem érdekelne, hogy másnap munka, semmi nem érdekelne!


Mehet, ahova akar, akárhány év van mögöttünk.


Ha mentséget keresel neki, úgyis fogsz találni.

2019. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtabb állapotomban: be se engedném, nem hogy alucikázzon. A cuccait kihajigáltam volna, ahova épp esik, ahogy esik. A büdös életben egy szót nem kapott volna tőlem. Ha mégis, azt én is megbántam volna, szóval, így ő nagyon jól járt, és ezt tudná is. :)
2019. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!