Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szó nélkül engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szó nélkül engednétek párotokat vissza az exhez ha segiteni kell neki?

Figyelt kérdés
Parommal 3 éve élunk együtt. Parom exe egyedül él azóta is a felnött dolgozó párommal közös gyerekével. Párom ezermester igy visszajar olykor ( a 3 év alatt kb. 6 alkalom eddig) ex házába segíteni, ami természetesen nekem nem tetszik. Hol vakolni a házat, hol csempézni. Nekem olyan mintha visszamenne ilyenkor a masik csaladjához. Aznap együtt a kis család , én meg otthon szó nélkül várjam persze. Én az exemmel semennyire nem tartok kapcsolatot . Nem tudom mások ezt szó nélkül hagynák. Ha megmondtam neki h nekem ez nem tetszik akkor még neki állt feljebb h ott lakik a gyereke miért ne segithetne.
2019. aug. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
"ott lakik a gyereke miért ne segithetne" Bizony-bizony!!!
2019. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Neked van gyereked, kislány?
2019. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiuk
2019. aug. 2. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekekhez akkor megy amikor akar.
2019. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felnott gyerekrol van itt szo
2019. aug. 2. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
3ev alatt 6szor volt amit írtál is ....az nem olyan sok, ha gyanúsan sokszor menne akkor aggódhatsz de ez azt nézve évente 2 alkalom ennyit segíthet ha pl a gyerek szobáját vakolta akár.
2019. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem jár gyakran haza.. néha ki pofozza azt a lakást amibe a fia él, mert ért hozzá és nyílván olcsó/ingyenes, szerintem bőven belefér.
2019. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
És ha felnőtt akkor már nem a gyereke? Kapj már kicsit a fejedhez, mert hamar te is ex leszel.
2019. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Talán neked is van közös gyereked az exeddel?

Nem kell gyerekes pasival kezdeni, ha nem bírod.

2019. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
A pasi teljesen normálisan gondolkozik. Hogy téged hogy bír elviselni, azt nem tudom. Van ilyen kolléganőm, állandóan belepo..fázott a párja dolgaiba, aki anyagilag is merte segíteni a huszonéves gyerekeit. Rá is ment a kapcsolatuk. Nem arra, hogy a férfi segített a gyerekein, hanem az új nő hozzáállásán.
2019. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!