Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás óta mit csináltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás óta mit csináltok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mire rendbe jöttél?
2019. okt. 18. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Potom átlagban 2-3 hét. Minden esetben. Kb a gyász intenzítása is addigra alábbhagy. Mivel ez is egy fajta “gyász”. De mivel mindkettőben volt bőven részem, ezt bizton állíthatom, hogy ennyi idő alatt túl lehet jutni a fájós időszakon.
2019. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kavargattam, elég hamar túl lehet lépni így lépni rajta :) Talán más módja nem is nagyon van.
2019. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szakítàs óta: iszok, csinàlok magamnak programokat, masszívan túlóràzok, többet jàrok ki anyàmékhoz, meg az egyik volt kollegàmmal inni.


Nekem kicsit hosszabb idő regeneràlódni, az exem még lebegtetett egy ujrakezdési lehetőséget is...

Így kb a 4. hónapnàl tartok és nem érzem magam, max 65%osnak.

2019. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem nagyon sok hasznos programot csinálni, többet edzek, olvasok, barátaimmal többet vahyok. Eljutottam ofa, hogy annyira szeretem a jelenlegi életem, hogy nem is akarnék visszamenni. De ehheu kellett 8 hónap
2019. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

1 hete történt. Majd 3 évet voltunk együtt.

Nem jöttem rendbe, jelenleg alkalmit keresek...

26/F

2019. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kicsit "friss" a dolog. Próbálom magam fejleszteni. Találtam új hobbit, illetve elkezdtem újra olyat is, amit évekkel ezelőtt abbahagytam. Próbálok minél több időt a barátaimmal és a családommal tölteni.

A céljaimra koncentrálok és dolgozok azon, hogy elérjem őket. Egyedül. Kva nehéz, de úgy érzem menni fog. Rohadtul nem vágyom jelenleg senkire. Ja és próbálok leszokni a piálásról... mert beleestem ebbe a hibába a szakítás után.


A "fájós időszak" kb. 1,5 hónap volt nálam legutóbb. Rengeteget járt az agyam ezután is, de legalább már nem éreztem azt, hogy kitépték a szívem. :D

2019. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont nyár elejére esett, és csak mostanra sikerült visszanyernem úgy-ahogy önmagam. Senki sem tudott segíteni, még a barátok sem. Próbáltam tartani magam, kifelé igyekeztem erősnek látszani, de lelkileg nagyon megviselt. Egyetlen haszna volt, tanultam belőle.
2019. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Új országba költöztem. Annyi teendőm volt,és annyi új dolog,hogy nem nagyon értem rá pityeregni. Azért ez sokat segített.
2019. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Az első nagyon váratlanul ért és majd 3 hónap kemény piálás után jutottam el arra szintre, hogy kéne valakit keresnem. A további szakítások nem törtek meg, néhány nap és mentem tovább, nem agyaltam rajta.
2019. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hâlisten nekem nem kell ezen kattognom jó ideje,előtörtek képek. De annyi erőt szereztem,hogy jobb egyedül,nevetséges ez a sok őrült amúgyis. Boldog jövőképet látok,mert elérem a céljaim,úgyis,hogy nincs senki mellettem. Bánatot nem érdekel,hogy ki mit akar.
2019. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!